top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Yengeç Burcunda Yeniay 29 Haziran 2022

29 Haziran 2022 tarihinde saat 05:52 Yengeç burcunda bir yeniay yaşayacağız. Bu yeniaya Jüpiter bir kare açı yapıyor. Ne yaparsanız yapın aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Planlarınızda bazı değişimler olabilir, masraflar beklediğinizden fazla olabilir, yolculuk beklediğinizden uzun sürebilir, tatilde yemeği fazla kaçırıp biraz fazla kilo alabilirsiniz. Herşey çok mümkün ve kontrollü olmak biraz zor gözüküyor. Bu nedenle önlemlerinizi baştan alın! Emin olmadığınız konular varsa konusunun uzmanından danışmanlık almak faydalı olacaktır.


Yengeç burcu evi, aileyi, yerleşimi, taşınmayı, duygusal konuları ve vatanı temsil eder. Anne arketipidir. Empati yeteneği ve sezgiler bu burç ile temsil edilir. Bedende mide ve göğüslerdir.


Yeniay 7° Yengeç Burcunda gerçekleşecek. 5-10° Yengeç / Oğlak burçlarında bir göstergeniz varsa yeniayda başrolde olabilirsiniz.

Ay, Yengeç burcunu yönetir. Doğum haritanızdaki Ay 'ın da hangi evde olduğu bu yeniay zamanında önemli olacaktır. Doğum Haritası sayfasından haritanızı çıkarın ve Ay 'ın bulunduğu evi bulun. Astrolojide Evler serisinden bu evin konularını ve Ay 'ın bu evde neyi temsil ettiğini de okuyun.

Bu yeniay zamanında herşey sıradışı ve beklenenden hızlı gelişebilir.

Yeniay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz.


Siz de üye seminerlerine katılmak isterseniz üyelik sayfasından Kronos WEB 101 paketini satın alabilirsiniz.


Ev, gayrimenkul, yeme içme sektörü, aile şirketleri Yengeç Burcu ile temsil edilir.29 Haziran 2022 Yengeç Yeniayı Burç Yorumları

Koç Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı zamanında ev ve yerleşim konusunda önemli adımlar atabilirsiniz. Bir süredir adım atmakta çekindiğiniz konularda cesur başlangıçlar yapabilirsiniz. Şanslı bir süreçten geçiş yapıyorsunuz. Bu nedenle de atacağınız adımlarda fazla iyimser olmak gibi bir riskiniz var. Yeni bir eve taşınabilir, evinize dekorasyon yapabilirsiniz. Masrafların beklediğinizden fazla olabileceğinin farkında olun. Ailenizle birlikte bir tatile çıkabilir veya bir süre evde dinlenmeye çekilebilirsiniz. Ancak bu durumda da bu tatil süresinde aşırıya kaçmayın. Bir yolculuğa çıkmak durumunda da kalabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Boğa Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı zamanında daha çok kardeş, kuzen veya yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni bir araç almak isteyebilirsiniz. Veya bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsiniz. Günübirlik yolculuklar da bu yeniay zamanında hareketlenir. Gelen teklifleri iyi değerlendirin. Ancak bu yeniay dikkat edin, arkadaşlarınız sizi gereksiz masraflara sokmasın. Sosyal medya vasıtasıyla çevrenizi genişletebilirsiniz. Resmi bir duyurunuz ya da başvurunuz varsa bu ay muhakkak tamamlayın. İletişim trafiğiniz bu ay hareketlenecek. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


İkizler Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı zamanında yeni bir gelir kapısı yaratabilirsiniz. Belki de bir zam ya da maaş iyileştirmesi konuşulacak. Beklentilerinizi yüksek tutmayın. Ancak şirketinizin size sunduğu imkanlarda artış bu yeniayın ana konularından birisi olabilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız bu yeni bir hizmet ya da yeni bir müşterinin sinyali olabilir. Belki bir iş ortaklığının da ilk adımlarını atabilirsiniz. Eğer iş hayatınızda bir durgunluk dönemindeyseniz bu süreci gelecek planlarınız için bir fırsat olarak kullanın; kendinizi ya da işinizi geliştirmek için bu zamanı iyi değerlendirin. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yengeç Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı burcunuzda gerçekleşiyor. Bu nedenle önemli bir aydan geçiş yapıyorsunuz. İlişki ve ortaklıklar bu ayın önemli konularından birisi. Elbette bu yeniay zamanında kendinizle ilgili verdiğiniz kararlar da ilişkilerinizi etkileyebilir. Kariyerinizde önemli bir dönemeçten geçiyorsunuz. Bu 11 senede gelen şanslı bir zaman. Bu yeniay zamanı ise kariyerinizde önemli bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ya da işle ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı bir proje olabilir. Veya bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Bu ay atacağınız adımlarda yasal konulara dikkat edin. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Aslan Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı sağlığınız ve iş hayatınızla ilgili konular bu yeniayın ana konusu olacaktır. Belki bu ay biraz kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz. Biraz uzaklaşmak, terapi almak ya da bir inziva kampına gitmek isteyebilirsiniz. Bir yolculuğa çıkmak durumunda kalırsanız belki tatil süreniz beklediğinizden de uzun olabilir. Eşinizin ya da ortağınızın iş hayatıyla ilgili önemli kararlar da bu yeniayın ana konusu olabilir. Bu ay yasal konularda risk almayın. Herşeyi usulüne uygun yapmanız önemli olacak. Eğer sağlığınızla ilgili endişeleriniz varsa bu yeniay zamanında bazı tetkikler için hastaneye gitmeniz iyi bir fikir olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Başak Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı sizi yeni bir sosyal çevreye dahil edebilir. Daha çok gelecekle ilgili planlarınıza bir kıvılcım etkisi yaratabilir. Bir dernek ya da meslek grubu ile hareket etmeye başlayabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa onun geleceği için planlar yapabilirsiniz. Maddi konularda çocuklarınız için harcama yapmanız gerekebilir. Eğer yaşları müsaitse size bir evlilik bir evlilik kararı ile gelebilirler. Bu yeniay zamanında arkadaşlarınızla birlikte bir ortaklık yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Fazla iyimser olmayın. Aksi durumda elinizdeki kaynakları boşa tüketebilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Terazi Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı kariyerinizde önemli bir başlangıca imza atmanızı sağlayabilir. Eşiniz ya da ortağınız sizi bu konuda motive edecektir. Yeni bir işe girebilir, işinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Eğer maaşlı bir işte çalışıyorsanız belki de bu bir terfiyi de getirebilir. Eğer bir danışmanlık alacaksanız ya da bir anlaşma imzalayacaksanız yasal konularda bir uzmandan fikir almayı unutmayın. Kariyerinizdeki bu sıçrama detayları atlamanıza neden olabilir. Bir eğitim, yolculuk, uzak akrabalarla bir araya gelmek bu yeniay zamanındaki olası konulardır. Eşinizin ailesiyle ilgili kararlar bu yeniay zamanında yine gündeminizi meşgul edebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.Akrep Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı özellikle yurtdışı, eğitim ya da yolculuklarla ilgili konularda önemli adımlar atmanıza neden olabilir. Bir iş seyahatine çıkmanız gerekebilir. Veya yurtdışı ile bağlantılı işler olasıdır. Ancak yolculuklar beklediğinizden masraflı olabilir. Eğer bir konuda eğitime başlama planındaysanız bu eğitimin ücretini iyi araştırın. Eğer basın-yayın sektöründe iseniz yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Detayları atlamayın, işleriniz yoğunlaşabilir veya belki de daha önce çalışmadığınız bir alan olduğu için yeni şeyler öğrenmek zorunda kalabilirsiniz. Proje başta tahmin ettiğinizden daha büyük çıkabilir. Veya iş yükünüz birden artabilir. Ayrıca eşinizin kardeşi veya kardeşinizin eşi/evliliği bu yeniay zamanında gündeme oturabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yay Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı maddi konularda önemli adımlar atmanıza neden olacak. Vergi, sigorta veya kredi konularında yeni bir süreç başlayabilir. Eğer finansal bir ortaklığınız varsa belki yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Aracılara yapacağınız ödemeler fazla olabilir, dikkat! Riskli yatırımlar için uygun bir zamandan geçmiyorsunuz, bu nedenle bu tarz yatırımlarınız varsa temkinli olun. Çocuklarınız için harcamalar yapabilir veya onların geleceği için bazı yatırım kararları alabilirsiniz. Eğer yeni bir hobiye başlamayı düşünüyorsanız maddi kısmını iyi değerlendirin. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Oğlak Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı ilişkiler bu yeniayın ana konusu. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya ilişkinizde yeni bir sürece geçiş yapabilirsiniz. Eğer taşınmayı planlıyorsanız biraz masraflı olabileceğini unutmayın. Mümkünse ev konusunda beklentilerinizi yüksek tutmayın. Eğer bir ev alma planınız varsa da lütfen detayları iyi inceleyin. Eşinizin kariyerinde terfi etmesi sizi harekete geçirebilir. Belki başka bir yere taşınmanıza neden olabileceği bir iş teklifi alabilir. Karşınıza çıkan olay ne olursa olsun bu yeniay zamanında aldığınız kararların ilişkinizi etkileyebileceğini unutmayın. Bir terapi almaya karar verebilirsiniz. Aslında bunun için oldukça iyi bir zamandan geçiş yapıyorsunuz, doğru terapisti bulmak için uygun bir zaman. Ya da bir konuda bir uzmandan görüş almaya karar verebilirsiniz. Eğer bir dava süreciniz varsa ve mümkünse anlaşma yoluna gitmek bu yeniay zamanında avantajlı olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Kova Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı sağlığınız bu yeniayın ana konusu. Eğer yeni bir diyete başlamak istiyorsanız tam zamanı. Bir süredir iş arıyorsanız bu yeni bir kariyere başlangıcı gösteriyor olabilir. Bir görev değişikliği veya başka bir departmana geçiş de yapabilirsiniz. Belki de bulunduğunuz departmanda yeni bir iş arkadaşınız göreve başlar. Ama bilin ki bu işe alımdan siz de etkilenirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız bu yeniay zamanında yeni bir personel alabilirsiniz. Veya başka bir firmadan hizmet almaya karar verebilirsiniz. Konu ne olursa olsun iş hayatınızın yoğunlaşacağından emin olabilirsiniz. İletişim trafiğiniz artabilir, bunu iyi kontrol etmeye çalışın. Veya bir iş yolculuğu gündeme gelebilir. Ama emin olun ki bu yolculuk tahmininizden daha masraflı olacaktır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Balık Burçları Yengeç Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç yeniayı çocuklar ve onların hayatı sizin için en önemli gündem maddesi olacak. Onlar için biraz masraf yapabilirsiniz. Dikkat edin, masrafların beklediğinizden çok fazla olabilir. Çocuk sahibi olmayan Balık burçları ise yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Biraz yavaş gitmek iyi bir fikir olabilir. Özellikle karşı tarafı yeni tanıyorsanız acele etmeyin. Eğer keyif aldığınız bir hobiniz varsa bu ay ona daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ancak ilk uyarı bunun için de geçerli, bu ay belki iyi kazanmaya başladınız ama masrafların da artması olası. Bütçenizi iyi yapın. Konu ne olursa olsun bu yeniay zamanında hayatın daha keyifli ve eğlenceli tarafına odaklanacağınız kesin. Bu yeniay zamanında şanslı burçlardan birisiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsiniz


コメント


bottom of page