top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

28 Temmuz 2022 Aslan Burcunda Yeniay

28 Temmuz 2022 Aslan Burcunda Yeniay

28 Temmuz Perşembe günü saat 20:54 'de Aslan burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniaya şans gezegeni Jüpiter destek veriyor. Bu iyimser bir etki yaratıyor. Diğer etkiler sürprizlere açık olsa da bu olumlu açıyı iyi kullanabilirsek dolunay zamanı güzel sonuçlar alabiliriz. Yeniay 5° Aslan burcunda gerçekleşiyor. Bu derecede doğum haritanızda herhangi bir gösterge varsa direk etki alırsınız. Aslan burcu bedende kalbi, gözleri ve sırtı yönetir. Meslek olarak daha çok yönetim kademesini, sahne sanatçılarını özellikle tiyatrocuları temsil eder. Mekan olarak yöneticilerin yaşadığı yerler, saraylar, tiyatrolar, parklar ve ormanlar Aslan burcu ile temsil edilir. Ülke olarak daha çok Türklerin yaşadığı yerler olarak metinlerde geçer. Bu nedenle en çok bu alanlar bu ay gündemimizde olacaktır.
Bu ay beklenmedik haberler, uzun süredir beklemede kalan konularla ilgili sürpriz gelişmeler, teknolojik alanda yaşanacak bazı aksilikler bu yeniay gündemimizi belirleyecektir. Yolculuk planlarında değişiklikler yapmanız gerekebilir. Bu yeniay açıkçası zorunlu olmadıkça yolculuklar için çok uygun değil. Bu yeniay zamanını en verimli şekilde geçirmek için yaratıcı yanınızı ortaya koyacak bir adım atmaya cesaret edebilmek önemli olacak. Teknik konularda yaşanabilecek aksilikler için ise bir B planınız muhakkak olsun. İlişkiler bu yeniay zamanında önemli olacak. Vereceğiniz kararların ilişkilerinizi etkileyebileceğinin farkında olun.

Bu yeniay 10.Menzilde olacak.

10. Menzil: al-Gabha 25° 42’ Yengeç ile 8° 34 Aslan | Uygun: Aşk ve ilişkiler için uygun. Ticari kazançlar olabilir. Sosyal konular, sağlık ve ruhsal konular için iyidir. | Uygun Değil: Yolculuklar için iyi değildir. İlaç kullanımında dikkatli olunmalıdır.

Yeniay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Video


Yeniaydan Etkilenen Burçlar 2022

Bu yeniaydan en çok etkilenecek burçlar Aslan ve Kova burçları olacaktır. Daha sonra Boğa ve Akrep burçları da bu yeniaydan etkilenecek burçlar arasındadır. Koç ve Yay burçları bu yeniaydan şanslı etki alabilirler.Siz de üye seminerlerine katılmak isterseniz üyelik sayfasından Kronos WEB 101 paketini satın alabilirsiniz.28 Temmuz 2022 Aslan Yeniayı Burç Yorumları

Koç Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Koç burçları bu yeniay zamanında daha çok çocukları ile ilgili önemli adımlar atabilirler. Şanslı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Bu nedenle önemli başlangıçlar yapmaktan çekinmeyin. Ancak sürpriz masraflara karşı da hazırlıklı olun. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz ancak bu süreçte sosyal hayatınızdan da ödün vermeniz gerekebilir. Eğer yaratıcılık gerektiren bir alanda çalışıyorsanız bu süreçte muhtemelen iş yükünüzün artması da olasıdır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Boğa Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Boğa burçları bu yeniay zamanında ev ve aile ile ilgili önemli adımlar atabilirler. Yeni bir kira sözleşmesi, taşınma, ailenizin yanına yapacağınız bir yolculuk olasıdır. Evde bir eğitim almayı planlıyorsanız bu süreçte belki bunun için ilk adımları atabilirsiniz. Bir süre eve kapanıp çalışmak olasıdır. Sağlığınızla ilgili konularda da destekler bulmanız çok mümkün. Eve para harcamak, taşınmaz mallarla ilgili yatırımlar da bu yeniay zamanında önemli bir gündem olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


İkizler Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler burcu bu yeniaydan etkilenecek önemli burçlardan birisi. Yönetici gezegeniniz Merkür bu yeniay zamanında başrolde olacak. Yaptıklarınız ya da sözlerinizle bir anda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Gizli saklı konuların birden ortaya dökülmesi sizi bile şaşırtabilir. Hiç planınızda olmayan sürpriz bir yolculuk bu yeniay zamanında gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Yengeç Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yengeç burcu bu yeniay zamanında iyi bir bütçe yapmak zorunda kalabilirler. Bu yeniayda özellikle atacağınız imzalar önemli olacak. Bir eğitim için para harcayabilirsiniz. Kardeşlerinizden ya da yakın çevrenizden maddi destek alabilirsiniz. İş hayatınızda önemli çıkışlar yaptığınız bir zamandasınız. Bu yeniay zamanında iş hayatınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız gelebilecek sürpriz haberler ise bazı planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Aslan Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Aslan burcu bu yeniay zamanında tüm dikkatleri üzerine çekebilir. Bu yeniay zamanında önemli adımlar atabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar dikkatleri üzerinize çekmenize neden olacak. Özellikle iş hayatınızla ilgili konularda sürpriz gelişmelere hazır olun. Bazı Aslan burçları bu ay istifa kararları alabilir. İş nedeniyle bir yolculuk ya da alacakları bir eğitim de bu ayın önemli konularından birisi olabilir. Atacağınız adımlarda iyi bir bütçe yapmanız gerekebilir. . Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Başak Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak burcu bu yeniay zamanında sağlık konularında önemli adımlar atabilirler. Özellikle uzak yerlerden ya da yurtdışından gelen haberler sizi şaşırtabilir. Bazı sözleşmeleri feshetme kararı alabilirsiniz. Bir yolculuk planı değişebilir. Ortak gelirler, prim ya da diğer gelirler alanında şanslısınız. Bu nedenle bu yeniay zamanında iş hayatınız ile ilgili yaşanacak gelişmeler ne olursa olsun maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Terazi Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Terazi burçları bu yeniay zamanında yeni bir sosyal çevrenin içine girebilirsiniz. Eşten veya ortaktan bir destek alabilirsiniz. Veya bir danışmanlıktan fayda sağlayabilirsiniz. Eğer dernek, meslek grupları ya da toplu organizasyonlarla bağınız varsa bu gruplarla birlikte önemli kararlar alınabilir. Bu gruplar içinde olası dedikodular ya da gizli bir ajanda varsa bunlar gündeme gelebilir. Vergi, sigorta, prim veya diğer maddi konularda sürpriz haberler gündemi sarsabilir. Eşin ya da ortağın gelirleri de bu yeniay zamanında dikkat çekici bir etki yaratacaktır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Akrep burçları bu yeniay zamanında kariyer hayatları ile ilgili önemli adımlar atabilirler. Yeni bir eğitim ya da bir iş yolculuğu gündeme gelebilir. Özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışanlar, organizasyon işinde olanlar için önemli anlaşmalar imzalanabilir. Aracılarla çalıştığınız işler yapıyorsanız bu aracılardan destek alabilirsiniz. Ya da birlikte çalıştığınız kurumların sayısı artabilir. İlişki ya da ortaklıklar açısından ise riskli zamanlardan geçiş yapıyorsunuz. Bu yeniay zamanında aldığınız kararlar birlikteliklerinizi veya sözleşmeli iş yaptığınız kişileri etkileyebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yay Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Yay burçları bu yeniay zamanında güzel bir eğitime başlayabilirler. Şans gezegeni Jüpiter 'den tam destek aldıkları bir zamandan geçiyorlar. Kariyerlerine destek verecek bir eğitime başlayabilirler. Ancak iş hayatlarında bir karışıklık da bu yeniaya eşlik ediyor. Bir iş arkadaşlarının istifası bu ay gündemlerini meşgul edebilir. Aynı zamanda iş hayatlarında teknolojik konularda bazı aksaklıklarla uğraşabilirler. İş yerleri değişebilir veya iş arkadaşlarını etkileyecek bazı durumlar yaşanabilir. Bir iş yolculuğu da bu yeniayın ana konusu olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Oğlak Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Oğlak burçları bu yeniay zamanında kredi, vergi, sigorta gibi konularda yeni adımlar atabilirler. Belki de yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Ortak gelirler alanınızdaki bu gelişme özellikle yerleşimle ilgili konularda önemli fırsatları ayağınıza getirebilir. Riskli yatırımlar konusunda ise bu ay temkinli olmanızda fayda var. Son iki senedir finansal olarak zorlu bir süreçten geçiş yapıyorsunuz. Bu yeniay zamanında iyi bir bütçe yapabilirseniz 2023 yılı geldiğinde bu sıkıntılı zamanı geride bırakabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Kova Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Kova burçları bu yeniay zamanında ilişkiler konusunda önemli adımlar atabilirler. Belki bir iş ortaklığı veya önemli bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Ancak bu imza sizi bir yer değişikliğine itebilir. Kardeş ya da yakın çevrenizden bir destek alabilirsiniz. Veya bir yolculuk bu yeniay zamanında size önemli fırsatları aralayabilir. Partnerinizle bir yolculuk planı da bu yeniay zamanında gündeme gelebilecek bir diğer konu olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Balık Burçları Aslan Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Balık burçları bu yeniay zamanında iş hayatlarında önemli bir adım atabilirler. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Maddi olarak da şanslı olduğunuz bu süreçte hem maaş artışları hem de yeni iş başlangıçlarında yüksek maaşlar istemekten çekinmeyin. Bu ay verdiğiniz kararlar önümüzdeki sene sizin için fazlasıyla önemli olacak. Sürpriz gelecek bir iş teklifi bu ay gündeminizi altüst edebilir. Aynı zamanda hiç hesapta olmayan bir iş yolculuğuna da çıkmanız gerekebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsinizGeleneksel Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

留言


bottom of page