top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

27 Ağustos 2022 Başak Burcunda Yeniay

Başak Yeniayı 27 Ağustos 2022

27 Ağustos 2022 - 11:16 'da Başak Burcu 'nunun 4° 'sinde bir yeniay gerçekleşiyor. Başak burcu Değişken Nitelik ve Toprak Elementi bir burçtur. Bu nedenle de sağlık ve çalışma koşullarında bir değişim sürecini harekete geçirecektir. Bu yeniay Mars 'ın başrolünde gerçekleşiyor. Sağlık koşullarında yaşanacak muhtemel girişimler öne çıkabilir. Küresel olarak pandemi ve benzeri konuların tekrar stres nedeni olması olasıdır. Bazı sosyal kısıtlamalar tekrar gündeme gelebilir. Özellikle sosyal etkinlikler açısından olası düzenlemeler konuşulabilir. Çalışma koşullarında yaşanacak değişim de bir diğer konu olacak. Bu süreçte yeni girişimler özellikle sağlık konularında yaşanabilir. Yeni bir çalışma düzeni oluşturmak, mesai saatlerinin tekrar düzenlenmesi, çalışanların itirazları da bu süreçte sıklıkla karşımıza çıkacaktır.Yeniay Başak burcunda olacak. Bazı ortaklıkların tekrar değerlendirilmesi olasıdır. Finansal piyasalar açısından da zorlu koşullar olduğunu söyleyebiliriz. Bireysel hayatlarımızda daha çok sağlık ve çalışma koşulları için yeni girişimler yapılabilir.

Yeniay Mars ile kare açı yapıyor. Önünde Uranüs ve Pluto ile bir üçgen var. Toprak Elementi güçlü konumda. Bu da maddi konularda destekleyici bazı adımların atılmasını sağlayabilir.

Venüs Satürn karşıtlığına Uranüs ve KAD bir kare açı yapıyor. Finansal piyasalar açısından radikal değişimler gözleyebiliriz.


Bu yeniayın dolunayında Merkür retroya başlıyor. Yeniayın yönetici gezegeni konumunda olduğu için bu retro önemli. Merkür retrosu 10 Eylül -2 Ekim arasında olacak. Haliyle bu yeniay zamanı aldığımız kararlar ve attığımız adımlar bir tekrar içerebilir. Bu nedenle de 10 Eylül tarihindeki Dolunay gerçekleşene kadar temkinli adımlarla ilerleyin.

Yükselen burç hesaplama sayfasından doğum bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.Yeniay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Video


Yeniaydan Etkilenen Burçlar 2022

Bu yeniaydan en çok etkilenecek burçlar Başak ve Balık olacaktır. Daha sonra İkizler ve Yay burçları da bu yeniaydan etkilenecek burçlar arasındadır. Boğa ve Oğlak burçları bu yeniaydan şanslı etki alabilirler.Siz de üye seminerlerine katılmak isterseniz üyelik sayfasından Kronos WEB 101 paketini satın alabilirsiniz.27 Ağustos 2022 Başak Yeniayı Burç Yorumları

Koç Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı sizin için daha çok sağlık ve iş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçları ifade ediyor. Yeni bir işe başlama sürecindeyseniz eğitim ve yolculuklar sizin için yorucu olabilir. Belki yeni bir projeye başlıyorsanız bu süreçte yapacağınız başvurular için daha çok koşturmanız gerekecek. Size yeni bir görev tanımı verilebilir veya yeni bir iş arkadaşı göreve başlayabilir. Sağlıkla ilgili ise daha çok yeni tetkikler yaptırmanız gerekebilir. Tüm bu süreçte yakın çevrenizle olası stresleri iyi yönetmek durumundasınız. Tartışmalardan kaçınabilirseniz karlı çıkarsınız. Bu yeniay zamanı atacağınız adımlar sizden gizlenen bazı konuların da açığa çıkmasına neden olacaktır. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Boğa Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı sizin açınızdan aşk hayatını harekete geçirebilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu yeniay zamanında bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde eski defterler de kafanızı karıştırabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için de bu yeniay şanslı diyebiliriz. Belki de hobi olarak yaptığınız birşeyden para kazanmayı deneyebilirsiniz. Ancak bu konuda temkinli olun ve masrafları iyi hesaplayın. Konu ne olursa olsun bu yeyiay size para harcatabilir. Bu süreçte eğer gelir gider dengenizi iyi yönetebilirseniz faydalı olacaktır. Zira masraflar önümüzdeki 7 ay boyunca devam edecek. Dolunay zamanı geldiğinde ise tekrar hesap yapmanız gerekebilir. Gelecek planlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

İkizler Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile yeni bir yere taşınmaya karar verebilirsiniz. Veya ailenizle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu süreçte fiziksel sağlığınız özen istiyor. Kollarınız ve omuzlarınızı zorlamayın. Eğer kendinizi fazla yorarsanız gergin ve tahammülsüz hissedebilirsiniz. Eğer eve bir dekorasyon planı yapmayı düşünüyorsanız bir uzmandan destek alın ve kendi başınıza birşeyler yapmaya kalkmayın. Aksi durumunda daha çok uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız bir yere taşınma planı da yapabilirsiniz. Konu ne olursa olsun dolunay geldiğinde iş hayatınıza biraz ara vermeniz gerekebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yengeç Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile bir yolculuk planı gündeme geliyor. İş hayatınızla ilgili belirsizlikler strese neden olabilir. Ama ailenizle doğru bir iletişim kurarak bu sorunları aşabilirsiniz. Partnerinizin iş hayatındaki yoğunluk yüzünden yolculuk planlarını tekrar değerlendirmenizi gerektirebilir. Yeni bir eğitime başlarsanız eğer yoğun ve yorucu bir çalışmanın içine girebilirsiniz. Yapacağınız başvurular varsa unutmamak için not alın. Dalgınlıklar veya ihmalkarlıklar bu süreçte gecikmelere neden olabilir. Ruh sağlığınız ise bu yeniay zamanında özen istiyor. Eğer gergin bir dönemden geçiyorsanız daha önceden destek aldığınız uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Aslan Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile maddi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Meslek odaları ya da belediyelerle işiniz varsa prüzleri gidermeden adım atmayın. Bu süreçte arkadaşlarınızla ortak bir iş planınız varsa tekrar değerlendirin. Bazı anlaşmazlıklar beklediğinizden uzun sürebilir. Aracınızla ilgili bakım masrafları da bu yeniay zamanı gündeme gelebilir. Veya bazı eğitim ve yolculuklar için harcama yapabilirsiniz. Kardeşlerinizden ve yakın çevrenizden gelecek destekler bu yeniay zamanında stresleri azaltmaya yardımcı olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Başak Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Özellikle maddi konularla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızın yoğun olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki aylarda da bu yoğunluğun süreceğini dikkate alarak adımlar atın. Yönetim kademesi ile gerilim yaratmamak gereken bir süreçtesiniz. Onlardan gelecek olası tehtidler ise sizi yeni adımlar atmaya itebilir. Bu süreçte karşı adım atmak yerine soğukkanlılığınızı koruyun. Kendi fiziksel konforunuz bu yaniay zamanında önemli olacak. Burada verdiğiniz kararlar aynı zamanda partnerinizi veya ortağınızı da etkileyebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Terazi Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile biraz kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Yalnızlıktan keyif alabilir veya dinlenmeyi seçebilirsiniz. Özellikle terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bu ay çok uygun zaman. Ancak bu ay mahremiyet sizin için önemli. Eğer önemli açıklamalar yapmayı planlıyorsanız iki kez düşünün. Verdiğiniz kararlardan vaz geçebilirsiniz. Eğitim ya da uzak yolculuklar bu yeniay zamanında yorucu olabilir. Yasal konularda atacağınız adımlarda ise bir uzmandan fikir almanız gerekiyor. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Akrep Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile sosyal hayatınız hareketleniyor. Arkadaşlarınızla yapacağınız ortak işler veya yatırımlar olabilir. İş hayatınızın hareketlendiği bir süreçten geçiş yapıyorsunuz. Bu da özellikle finansal konuları bu yeniay zamanında gündeminize taşıyor. Kredi, vergi, sigorta gibi konularda harcamalar artabilir. Bu nedenle de bu yeniay zamanında bütçenize özen gösterin. Özellikle dolunay geldiğinde çocuklarınız için yapacağınız harcamalar olabilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Yay Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile kariyerinizde yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz. Eğer birebir hizmet verilen bir alanda çalışıyorsanız iş hayatınızın yoğunlaşması mümkün. Eğer kurumsal bir firmada çalışıyorsanız rekabetin arttığına tanık olabilirsiniz. Devam eden bir dava süreciniz varsa bunun stresi iş hayatınızı etkileyebilir. Bu süreçte yeni açılan bir dava olursa süreci olabildiğince sakin geçirin. Arkadaşlarınızdan bu süreçte destek alabilirsiniz. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Oğlak Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız yeni bir müşteri ile anlaşma da yapabilirsiniz. Bir iş seyahati gündeme gelirse yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. Yolculuklarda sağlığınıza özen gösterin. Bu süreçte çalışma arkadaşlarınızla aranızda bir gerilim olabilir, sakin kalmayı başarabilirseniz kazançlı çıkarsınız. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Kova Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile yeni bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vergi, sigorta ya da miras ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir iş ortaklığı yapabilirsiniz. Riskli yatırımlar konusunda ise temkinli olmak gereken bir zaman. Yatırımlarınızı bozdurabilirsiniz. Yeni yatırımlar için temkinli olmakta fayda var. Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bu süreçte gündeminizi meşgul edebilir. Belki hobi olarak ilgilendiğiniz bir konuda eğitim almaya karar verebilirsiniz. Ancak masraflar için kaynak yaratmanız gerekebilir. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.

Balık Burçları Başak Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Başak Yeniayı ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Veya halihazırda bir ilişkiniz varsa partnerinizin hayatında önemli değişimler gerçekleşebilir. İş hayatında yaşadığı stres nedeniyle yeni bir adım atma kararı alabilir. Eviniz ya da ailenizle ilgili konular ilişkinizi de etkileyebilir. Evinizle ilgili konular önümüzdeki 7 ay boyunca gündeminizi meşgul edecek. Bu nedenle mümkünse taşınma kararlarınızı tekrar değerlendirin. Eğer yeni bir kira sözleşmesi imzalayacaksanız muhakkak bir uzmandan destek alın. Daha fazlası için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsinizGeleneksel Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments


bottom of page