top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Doğum Haritasında Juno ve Açıları

Daha önce doğum haritanızda Juno 'nun burç ve ev yerleşimi üzerinde durmuştuk. Juno astrolojide evlilik, ortaklık ve partneri tanımlar. Sinastri haritalarında kimi zaman önemli açıları gözlenebilmektedir. Ancak esas olarak bir partnerde kişi için önemli olan özellikleri belirtir. Doğum haritanızda Juno 'ya açı yapan göstergeler bize kişinin ilişkileri ile ilgili daha detaylı bilgi verebilirler. Burada açı orbunu maksimum bir derece almak gerekiyor. Programlar sayfasından İlişki Astrolojisi Mini Programı satın alabilir ve örnek haritalardan üzerinden daha iyi öğrenebilirsiniz. Juno açıları için mini kitapçık üyelere özel sayfadadır.

Juno 'nun doğum haritasındaki göstergelere açılarını Juno ekitapçığı üzerinden okuyabilirsiniz. Üyelere ücretsizdir.


Duyuru: Kendim İçin Astroloji eğitimi Bonus bölümüne Doğum Haritasına Juno Nasıl Eklenir? (Örnek Harita Nicole Kidman) bölümü eklenmiştir.


Bu konular da ilginizi çekebilir;

Doğum haritasında evlilik göstergeleri, evlilik zamanı ve sinastri haritalarını yorumlamada temel ilkeler anlatılmıştır. İlişki Astrolojisi mini programa kayıt olduğunuzda süre sınırı olmadan eğitim materyallerine erişebilir, dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.


Temel seviye astroloji biliyor ve Sinastri Haritası Yorumu öğrenmek istiyorsanız bu eğitim sizin için daha uygundur. Bu eğitim içinde 20 çiftin haritası incelendi. Bu ilişkilerden bazıları için gerçekten toksik kelimesini kullanabiliriz. Bazısı ise gerçekten yıllara meydan okuyor. Hangi açı ve yerleşimlerin bunlara neden olduğunu yaşayan örneklerle görebiliyoruz. Kitaplardaki ezbere bilgilerin ötesine geçmenizi sağlayacak bu haritalar sizi çok şaşırtacak.
Bunlar da ilginizi çekebilir;

bottom of page