Doğum Haritasında Juno ve Açıları

Daha önce doğum haritanızda Juno 'nun burç ve ev yerleşimi üzerinde durmuştuk. Juno astrolojide evlilik, ortaklık ve partneri tanımlar. Sinastri haritalarında kimi zaman önemli açıları gözlenebilmektedir. Ancak esas olarak bir partnerde kişi için önemli olan özellikleri belirtir.

Doğum haritanızda Juno 'ya açı yapan göstergeler bize kişinin ilişkileri ile ilgili daha detaylı bilgi verebilirler. Burada açı orbunu maksimum bir derece almak gerekiyor.


Eğer Juno doğum haritanızda;

Güneş ile açı yapıyorsa ilişkilerde egonuzu kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Kimliğinizi, içinde bulunduğunuz ilişki ile tanımlamaya kalkabilirsiniz.Eğer Ay ile açı yapıyorsa ozaman daha duygusal bir birlikteliğe çekilebilirsiniz. Eşinize destek olurken ona bir anne gibi yaklaşabilirsiniz. Burada korumacılık aşırıya kaçabilir, dengeli olabilmek önemlidir.


Eğer Merkür ile açı yapıyorsa ilişkide iletişimin çok önemli olduğu açıktır. Birbirinizle sürekli irtibat halinde olmanızı gerektirecek bir birlikteliğiniz olabilir.


Eğer Venüs ile açı yapıyorsa ozaman ilişkide huzur çok önemlidir. Nezaketin ve eşitliğin önemli olduğu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Elbette estetik olarak da çekici bir partner getirebilir. Partner bir sanatçı da olabilir.


Eğer Mars ile açı yapıyorsa bu tartışmaların olduğu bir birlikteliği getirebilir.


Eğer Jupiter ile açı yapıyorsa bu sizden daha bilgili birisini getirebilir. Ya da yolculuklara çıkmanız gereken bir birlikteliğiniz olabilir.


Eğer Satürn ile açı yapıyorsa bu sizden yaşça büyük bir partner getirebilir. Birliktelikte çok fazla formalite olabilir.


Eğer Uranüs ile açı yapıyorsa ozaman ani bir birliktelik gündeme gelebilir. Bu aynı zamanda çok dostça bir beraberliği de gösterebilir. Farklı ve toplumsal normların dışında bir birliktelik olabilir.


Eğer Neptün ile açı yapıyorsa bu romantik bir birliktelik olabilir. Eğer açılar zorlayıcı ise yanılsamalara dikkat edin. Partner bir sanatçı da olabilir.


Eğer Pluto ile açı yapıyorsa ozaman bu çok yoğun bir ilişki olabilir.


Doğum Haritasında Juno seminerine katılarak kendi haritanızdaki Juno ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Duyuru: Kendim İçin Astroloji eğitimi Bonus bölümüne Doğum Haritasına Juno Nasıl Eklenir? (Örnek Harita Nicole Kidman) bölümü eklenmiştir.


Etkinlikler bölümünden online seminerleri takip edebilirsiniz.


Profesyonel astroloji eğitimi için "Geleneksel Astroloji Teknikleri" eğitimine başlayabilirsiniz.


Bu konular da ilginizi çekebilir;

#Juno #DoğumHaritasındaJuno #DoğumHaritasındaJunoveAçıları

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS

WU.jpg