Doğum Haritasında Juno ve Açıları

En son güncellendiği tarih: 24 Kas 2019


Daha önce doğum haritanızda Juno 'nun burç ve ev yerleşimi üzerinde durmuştuk. Juno astrolojide evlilik, ortaklık ve partneri tanımlar. Sinastri haritalarında kimi zaman önemli açıları gözlenebilmektedir. Ancak esas olarak bir partnerde kişi için önemli olan özellikleri belirtir.

Doğum haritanızda Juno 'ya açı yapan göstergeler bize kişinin ilişkileri ile ilgili daha detaylı bilgi verebilirler. Burada açı orbunu maksimum bir derece almak gerekiyor.

Eğer Juno doğum haritanızda;

Güneş ile açı yapıyorsa ilişkilerde egonuzu kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Kimliğinizi, içinde bulunduğunuz ilişki ile tanımlamaya kalkabilirsiniz.

Eğer Ay ile açı yapıyorsa ozaman daha duygusal bir birlikteliğe çekilebilirsiniz. Devamı Juno Kitapçığında. Indirmek için üye olunuz.

Duyuru: Kendim İçin Astroloji eğitimi Bonus bölümüne Doğum Haritasına Juno Nasıl Eklenir? (Örnek Harita Nicole Kidman) bölümü eklenmiştir.


Profesyonel astroloji eğitimi için "Geleneksel Astroloji Teknikleri" eğitimine başlayabilirsiniz.

Bu konular da ilginizi çekebilir;

#Juno #DoğumHaritasındaJuno #DoğumHaritasındaJunoveAçıları

  • Gri Spotify Simgesi
  • Gri YouTube Simgesi
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Astro Kronos

Ebru Tansoy tarafından yayınlanmaktadır. Yazılan tüm analizler ve makaleler kendisine aittir. Verilen tüm hizmetlerde soru cevaplar kendisi ile yapılmaktadır. Alacağınız eğitimlerde birebir mentörlük kendisi tarafından verilmektedir.

 

Hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Kurucu sayfasını inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan kendisi ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi kendisine iletebilirsiniz.

© 2017 AstroKronos - Tüm hakları saklıdır
Site içeriği izin almadan kopyalanamaz, başka mecralarda paylaşılamaz.

Bana Özel (Üye)

Seminer Kayıtları (Üye)

Kronos Takvim (Üye)

Kronos Takvim

Podcast

Hizmet Politikası

İletişim

SSS