top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Ekim Ayı Burç Yorumları 2022

Ekim 2022 Aylık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Güneş tutulmasının damga vuracağı bir Ekim ayına giriş yapıyoruz. Bu ay hayatınızda artık bazı defterleri kapamanız gerekiyor. Bazıları eğitim hayatında bir sürecin sonuna gelmiş olabilir. Belki kendi paranızı kazanmak için yeni bir arayışa başlıyorsunuz. Bazıları ise finansal konularda önemli adımlar atacaklar.


1-2 Ekim arasında Venüs riskli açıları var. Finansal olarak ve ilişkiler konusunda tedbirli olun. Finansal olarak lüks ve gereksiz harcamalar yapılabilir. İlişki ve ortaklıklarda stresi yönetebilmeniz gerek. Karşı tarafı dikkate almadan hareket etmek, beklentilerin yüksek olması, fazla talepkar olmak, tembellik sorunlara neden olabilir.


2 Ekim tarihinde Merkür ileri harekete başlıyor. 10 Eylül tarihinden beri beklemede kalan konularda harekete geçebilirsiniz. Eğer bazı konularda sorun yaşamışsanız şimdi bunları düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Merkür retrolarından sonra bazı kararları tekrar değerlendirmek gerekir. Şimdi dönün ve geçtiğimiz 3 hafta boyunca verdiğiniz kararları tekrar sorgulayın. Bazı fikirlerden vazgeçmeniz gerekebilir.

3 Ekim tarihinde İlk Dördün fazını yaşayacağız. 26 Eylül tarihindeki yeniay zamanında aldığınız kararlar için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.


7 Ekim tarihinde yüksek konsantrasyon gerektiren konularda çalışmak için kullanabilirsiniz. Birilerini ikna etmek bugün çok daha kolay olabilir. Derin konuşmalar, terapiler için de bugünü kullanabilirsiniz.

Pluto 9 Ekim tarihinde ileri gitmeye başlıyor. Özellikle 26° Koç Yengeç Terazi ve Oğlak burçlarında göstergeleri olanlar bu tarihte dışarıdan baskılara maruz kalabilirler. Aynı gün Koç burcunun 16° 'sinde bir dolunay meydana gelecek. Yeniay zamanı verdiğiniz kararların sonuçlarını bu dolunay zamanında alacaksınız. Bu dolunay zamanında sorumlulukların artabileceğinin farkında olun.


11 Ekim tarihinde Retro hareketini tamamlayan Merkür tekrar Terazi burcuna geçiş yapıyor. Dönün ve 22 Eylül civarında verdiğiniz kararları ya da yaptığınız konuşmaları anımsayın. Aynı konular tekrar gündeme gelebilir. Ortak kararlar vermeniz gerekebilir, ilişkiler ve ortaklıklar sohbetlerinizin ana konusu olabilir. Bugün ayrıca yönetici figürleri için de zor bir gün olacaktır. Mümkünse yönetim kademesinden bugün birşey beklemeyin. Kalp rahatsızlığı olanların da kendilerini yormamaları gerekiyor.


12 Ekim tarihinde mümkünse tutamayacağınız sözler vermeyin. 3 Eylül ve 19 Eylül tarihlerini anımsamaya çalışın. Bu tarihlerde eğitim, yolculuk ya da uluslararası konularda yaşadığınız süreçler varsa bunların artık son kademelerini tamamlayabilirsiniz. Bugün ayrıca yağışlardan olabilecek hasarlara karşı da dikkatli olmak gerek. Sulardan ve sıvılardan gelebilecek zararlar olasıdır. Yollarda dalgınlıklardan kaynaklanabilecek kazalara karşı da temkinli olun. Bugün yapabiliyorsanız zihinsel olarak sakinleşebilmek için meditasyondan destek almak olacaktır.

13 Ekim hem ilişkiler hem de maddi konularda riskli bir zaman. Ani kararlar almak yerine sorun yaşanılan konular varsa bunları çözmek için farklı yöntemler deneyin. 14 Ekim tarihinde hem ilişkiler hem de finansal konularda daha sağlam adımlar atmak mümkün olacak. Yapacağınız yatırımlar uzun vadeli olabilir. İlişkilerde ise sorumluluk almaya hazır olabilirsiniz. Bugün alacağınız geri bildirimler çok kıymetli olacaktır. Bunları muhakkak not edin ve dikkate alın.


17 Ekim tarihinde son dördün fazı gerçekleşecek. Bu tarihte dolunay zamanı aldığınız sonuçlarla ilgili revizyonlar yapmanız gerektiğini farkedebilirsiniz. 13 Ekim tarihinde aldığınız geri bildirimleri bu revizyonları yaparken kullanabilirsiniz.

18 Ekim tarihi oldukça hareketli. Hem ilişkilerde hem de maddi konularda sürprizler karşınıza çıkabilir. Bugün hassas bir gün, risk almak için çok uygun değil. Elinizdeki rasyonel verilere güvenmeye ve gerçeklere bağlı kalmaya çalışın. Kendinizi fiziksel olarak güçlü ve zinde hissedebilirsiniz. 19 Ekim ise ilişkiler açısından çok daha destekleyici bir tarih. Bugün partnerinizle birlikte kararlar alabilir, daha uyumlu hareket edebilirsiniz. Kariyer açısından bu kadar da iyi bir tarih olmayabilir, yönetim kademesi baskıcı bir tavır sergileyebilir. Bugün mümkünse kariyerinizle ilgili önemli adımlar atmaya çalışmayın.

21 Ekim itibariyle ay kapanan faza geçiş yapıyor. Arınma fazındayız. Elinizdeki işleri temizleyip yeni sürece hazırlanın. Fiziksel ve ruhsal detoks için harika bir zaman olacaktır.


22 Ekim tarihinde sürpriz haberler gelebilir. Yolculuklarda beklenmedik aksilikler yaşayabilirsiniz. Bugün uykusuzluk yaşamanız da olasıdır. Zihniniz fazla hızlı çalışabilir ve odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Mümkünse bugünü yeni şeyler öğrenmek için kullanın.


24 Ekim tarihinde Doğum Haritasında Yaşam Amacı 'nı konuşacağız. Katılımcı haritaları üzerinden yorum yapılacak bu seminerde yerinizi ayırtmayı unutmayın


Haritanın vadettiği yaşam amacını bulamadığınızda kendinizi sürekli bir hedefe doğru koşturup ancak bir türlü o hedefe yaklaşamıyor gibi hissedersiniz. Oysa doyumlu bir yaşam için doğru hedefi belirlemeniz gerek. Eksik kalan parçayı bu seminerde araştırmaya başlıyoruz.Venüs Akşam Yıldızı Konumuna Geçiyor

23 Ekim ise oldukça hareketli olacak; Venüs ve Güneş Terazi burcunun son derecesinde kavuşacaklar ve sonra da Akrep burcuna geçiş yapacaklar. Doğum haritasında Venüs Güneş kavuşumu örneği için Brigitte Macron 'un harita analizini okuyabilirsiniz. Bu tarih öncesinde Venüs sabah yıldızı konumunda. Bu tarih sonrasında ise güç kazanacağı Akşam Yıldızı konumuna geçiş yapıyor. 9 Ocak 2022 tarihinden beri Sabah Yıldızı konumundaki Venüs hem ilişkilerde hem de finansal konularda vadettiği şeyleri gerçekleştirmekten uzaktı. Aralık 2022 itibari ile daha da güçlü birşekilde etkisini görebilirsiniz. Önünüzde 23 Ağustos 2023 tarihine kadar sürecek olan bir zaman var. Bunu hayatınıza denge getirmek için kullanabilirsiniz. Bireysel haritanıza etkisini öğrenmek için Mini Danışmanlık alabilirsiniz. Siz de kendi haritanızda Venüs 'ün sabah ya da akşam yıldızı konumunda mı olduğunu ücretsiz doğum haritası çıkararak öğrenebilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri harekete geçiş yapıyor. Sabit burçlar 'da 19° civarında göstergeleriniz varsa hayatınızda bazı alanlarda kısıtlama ve zorluklar tekrar gündeme gelebilir. Dönün ve Şubat 2022 tarihini anımsayın. Benzer konular tekrar gündeme gelebilir.


Akrep Burcunda Güneş Tutulması

25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Hayatınızda bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Akrep burcu daha çok maddi konuları ilgilendirir. Bir borcun kapatılması, bir kredinin ödenmesi ya da ortak gelirler gibi konularda bir defteri kapatıyor olabilirsiniz. Venüs 'ün eşlik ettiği bu tutulma sizi birşeyden vazgeçmeye itebilir. Bu tutulma, bu yıl Akrep burcunda gerçekleşecek olan ilk Güneş tutulması. Bu nedenle de önemli bir tutulma olacak. Bu tarihlerde büyük yatırımlar yapmak yerine finansal olarak borçlarınızı kapatmaya odaklanın. 23 Ekim 2014 yılında Kuzey Düğüm tarafında bir tutulma yaşadık. Bu tutulma tarihinde yaşanan gelişmeler size bir fikir verebilir. O tarihte sizi birileri ile bir araya getiren tutulma şimdi bir ayrılığı getirebilir. 29 Ekim 2022 tarihinde tutulmanın getireceği ilk konular belirebilir. Bireysel haritanıza etkisini öğrenmek için Mini Danışmanlık alabilirsiniz.


Jüpiter Balık Burcunda

Transit Jüpiter geri hareketine devam ediyor. Bu süreçte Koç burcunda kısa bir yolculuk yaparak Ateş Elementi burçlara desteğini verdi. Şimdi Su Elementi burçlara kaçırdıkları fırsatlar için ikinci bir şans tanımaya geliyor. Doğum haritanızda su elementi burçların son derecelerinde göstergeleriniz varsa bu fırsattan siz de faydalanabilirsiniz. Jüpiter Balık Burcunda yazısını okuyarak hangi fırsatlar konusunda tetikte olmanız gerektiğini unutmayın. 28 Ekim tarihinde Balık burcuna geçiş yapan Jüpiter 'in haritanıza yaptığı açıları ve getireceği fırsatları merak ediyorsanız Transit Jüpiter E-Kitabı 'ndan faydalanabilirsiniz. E-kitapları okuyabilmek için üye olabilirsiniz.


Mars İkizler Burcunda Retro

Bu sonbahara damgasını vuracak bir diğer astrolojik olay ise Mars retrosu olacak. Bu retro Ocak 2023 tarihine kadar devam edeceği için neredeyse tüm sonbaharı etkileyecek. Mars İkizler retrosu ve Burç Yorumları ile ilgili detaylı yazıyı blogadan okuyabilirsiniz. Ancak kısa bir özet olarak mümkünse sözel tartışmaların içinde yer almayın ve dava açan taraf olmayın. Sakin kalabilmek ve zihinsel olarak dengenizi koruyabilmek önemli olacak.


Aylık Burç Yorumları

Aylık burç yorumları için hem burcunuzu hem de yükselen burcunuzu okuyabilirsiniz. Özellikle kariyerle ilgili konular için muhakkak kendi burcunuzu okuyun. Yorumlar Batı Astrolojisi 'ne göre yazılmıştır. Ay burcunu daha çok Vedik Astroloji dikkate alır. Bu nedenle Ay Burcu 'na göre okumanıza gerek yoktur.Doğum Haritası Hesaplama sayfasından Doğum Haritanızı Ücretsiz çıkarabilirsiniz. Yükselen Burç Hesaplama sayfasından hem yükselen burcunuzu öğrenebilir hem de özelliklerini okuyabilirsiniz.


KOÇ BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. İlişki ve ortaklıklar konusunda bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. Eğer bu bir iş ortaklığı ise ozaman belki bu adımların maddi sonuçları da olabilir. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızla ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Belki bu aksaklıklar iş hayatınıza da yansıdı. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında önemli kararlarınızı duyurabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarla ilgili kararlarınızı verebilirsiniz. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Eşiniz ve ortağınızla yapacağınız konuşmalar artıyor. Önemli kararlar verebilirsiniz. Belki retro zamanında askıda kalan bazı sözleşmeler şimdi imzalanabilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Partnerinizle ya da ortağınızla ilgili konularda sorumluluk almanız daha kolay olacaktır. Arkadaşlarınızla iş ortaklıkları yapabilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa dolunay sonrasındaki bu görünüm yeni bir flörtü daha ciddi bir noktaya taşıyabilir. 19 Ekim tarihinde partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bir seyahat planı yapamasanız bile bugün çok daha iyi bir uyum yakalama şansınız var, bu tarihi iyi değerlendirin. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. İlişkiler konusunda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Bir süredir sosyal hayatınız hareketlenmiş olabilir. Ancak bu tarih sonrasında biraz daha kendi başınıza kalmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızdan destek bulmakta zorlanabilirsiniz. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Kredi, vergi, sigorta gibi konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Bu bir borcu kapatmak, eşin gelirlerinde bir azalma da yaşanabilir. Daha önce yaptığınız bir yatırımı bozdurmak da olasılıklar arasındadır. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Bu tarih sonrasında kendi başınıza kalıp çalışmak isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar içine girebilirsiniz. Eşinizin iş hayatı yoğunlaşabilir. 30 Ekim tarihinde yönetici gezegeniniz Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro sizin için önemli. Daha çok yakın çevrenizle, eğitim ve yolculuklar konusunda eski konular gündeminizi meşgul edebilir. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


BOĞA BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. İş hayatınızla veya sağlığınızla ilgili bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. Maddi konularda geçtiğimiz ay yaşadığınız sorunları ise bu ay geride bırakıyorsunuz. İlişkiler konusunda ise önemli bir aya geçiş yapıyorsunuz. Burcunuzda gerçekleşecek ikinci tutulma öncesinde bu ay ilişkileri temsil eden alanda bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Önemli kararlar vermeniz gereken bir dönemece doğru ilerliyorsunuz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Veya sağlık kontrollerinizde bazı aksaklıklar yaşanmış olabilir. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında sizden gizlenen bazı konular açığa çıkabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızla ilgili bazı konular gündeme gelebilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu da iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizi arttırabilir. Bir süredir beklemede kalan iş yolculuklarınız tekrar hareketlenebilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Kariyer hayatınızda güzel destekler yakalayabilirsiniz. Özellikle katılacağınız etkinliklerden fayda sağlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha fazla sosyalleşebilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Ortak gelirleriniz artabilir. Partnerinizle bir yatırım kararı alabilirsiniz. Size yeni bir gelir kaynağı yaratacak bir işe yatırım yapabilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Yeni bir işe başlayabilir veya kendi işinizi yapıyorsanız yeni bir personel işe alabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. İş hayatında sorumluluklarınız artabilir. Yönetim kademesinin baskısını hissetmeye başlayabilirsiniz. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. İlişkiler konusunda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Belki önceden tanıdığınız birisi ile tekrar bir araya gelebilirsiniz. Sorunlu birliktelikler açısından tam bir kan kaybı dönemi olabilir. Artık yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırma kararı alabilirsiniz. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Eğer ilişkinizdeki sorunları çözmek istiyorsanız arkadaşlarınızdan bu konuda destek alabilirsiniz. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Özellikle gelir gider dengenizi iyi ayarlamalısınız. Mümkünse bu tarih aralığında sizi zorda bırakacak miktarlarda borç vermeyin, zira geri almanız uzun sürecektir. Bu tarihte gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.İKİZLER BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Eğer hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişkiye başlamış olabilirsiniz. Bu ay ise bu süreçle ilgili bir karar aşamasına gelebilirsiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Veya bir süreliğine daha önce yaşadığınız yere gitmiş olabilirsiniz. Eğer evinize yeni bir eşya almışsanız bazı aksaklıklar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay arkadaşlarınızla veya sosyal hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Eğer geçtiğimiz yeniay zamanında bir ilişkiye başlamışsanız partnerinizle iletişiminiz artabilir. Eğer bir hobinizle ilgili bir eğitime başlamışsanız şimdi bu eğitim süreciniz daha da hızlanabilir. Eğer bir çocuğunuz varsa onun eğitim hayatıyla ilgili aksaklıklar çözülmeye başlayabilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Eğer bir ilişkiniz varsa bu biraz daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. İlişkiler konusunda oldukça destekleyici bir zaman olacaktır. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Veya çocuğunuzun hayatında önemli başlangıçlar olabilir. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor Eğitim hayatınızda sorumluluklarınız artmaya başlayabilir. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız veya bazı denetimlere hazırlanıyorsanız süreç hızlanabilir. Bir süredir askıda kalan bu konular şimdi yavaş yavaş tekrar gündeme gelebilir. Yeniden bir yoğun çalışma sürecine girebilirsiniz. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. İş yerinizde bir yönetim değişikliği gerçekleşebilir. Çalıştığınız firma küçülmeye gidebilir. İş arkadaşlarınızdan ayrılanlar olabilir. Eğer bu süreçte bir iş değişikliği fırsatı yakalarsanız ve firmanızda bazı sorunlar varsa hızlıca iş değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak kararlarınızı verirken önümüzdeki yıl kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızın artacağının farkında olun. Zorunlu bir iş değişimi gündeme gelebilir. Bu nedenle de olabildiğince rasyonel kararlar vermeye çalışın. Köklü bir firmaya geçiş yapmak, olabildiğince istikrarlı ve güvenli bir alanda kalmak bu yıl yapacağınız en doğru karar olacaktır. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Bu kariyerle ilgili yakalayabileceğiniz son viraj. Bu fırsatı iyi değerlendirin. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Tam da burcunuzda gerçekleşecek olan bu retro öncelikle sağlığınız için önemli olacaktır. Kollar ve omuzlara dikkat! İlişkiler arenası da ekstra özen istiyor. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


YENGEÇ BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Ev veya ailenizle ilgili bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Aracınız veya iletişim aletlerinizle ilgili sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında kariyerinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Geçtiğimiz yeniay zamanında bir yer değişikliği gündeme gelmişse, veya partnerinizin bir iş değişikliği olmuşsa şimdi bunun yansımaları sizin kariyerinizi etkileyecektir. Ve bunun için bir karar aşamasına gelebilirsiniz. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Ailenizle iletişiminiz artmaya başlayacak. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Vergi, sigorta ya da eşinizin gelirleri ile ilgili güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Hazırlamanız gereken bir proje varsa bunun için kendi başınıza çalışabileceğiniz iyi bir zaman. Partnerinizin iş hayatında da bir yoğunluk yaşanabilir. Ancak birbirinize destek olabileceğiniz bir zaman olduğu için bu süreci başkalarına oranla daha rahat atlatabilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Hayatınızda birisi yoksa önemli bir ilişkinin başlangıcını gösteriyor. Eğer halihazırda bir birlikteliğiniz varsa bu daha ciddiye dönebilir. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda bir süredir beklemede kalan konular hızlanabilir. Eşinizin veya ortağınızın bir süredir mali durumunda zorluklar yaşanıyor olabilir. Geciken bazı ödemeler olabilir. Şimdi bu süreç tekrar hız kazanıyor. Bu tarih gelemden kenara biraz para ayırmanızda fayda var. Eğer sizin yapmanız gereken ödemeler olursa bu tarih bir kemer sıkma dönemi olabilir. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Eğer yolunda gitmeyen bir birlikteliğiniz varsa ayrılık konusunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Eğer yeni başlayan bir ilişki ise ozaman belki biraz daha ciddi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Eğer bir çocuğunuz varsa onun hayatında önemli başlangıçlar olabilir. Eğitim için uzak bir şehre taşınabilir. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Eğitim ve yolculuklar konusunda ikinci fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu süreci iyi değerlendirin. Önümüzdeki yıl burada attığınız adımlar kıymetli olacak. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Bu süreci eski bir projenizi tekrar canlandırmak için kullanabilirsiniz. Ancak tam olarak gerçekleştirene mahremiyete özen gösterin. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.ASLAN BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Kardeşleriniz veya eğitim hayatınızla ilgili bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Finansal konularda bazı aksaklıklar yaşanmış olabilir. Belki gelirleriniz azalmış ya da yapılacak ödemeler gecikmiş olabilir. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında bir eğitime karar verebilir, yurtdışı ile ilgili konularda bazı adımlar atmışsanız bunların sonucunu alabilir veya kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konular sonuca bağlanabilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Ve yakın çevrenizle iletişiminiz artmaya başlıyor. Eğitim hayatınız hareketlenebilir veya yolculuklar artabilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Açı destekleyici olduğu için keyifli bir yolculuk olabilir. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla bir yolculuk planınız varsa bu tarihleri kullanabilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Evinizle ilgili önemli dekorasyon kararları verebilirsiniz. Veya aileniz ya da yerleşim konusunda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Eşiniz ya da ortağınızın hayatında artan sorumluluklar olacaktır. Onlardan destek beklemek için çok da uygun bir gün olmayabilir. Zorunlu bir yer değişikliği yapmanız gerekebilir. Bu belki de eşinizin iş hayatında yapacağı bir değişiklik nedeniyle olabilir. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Bu sizi yaşadığınız yerden koparabilir. Farklı bir eve, şehre taşınmanız olasıdır. Eğer bir ev, arsa satma planınız varsa bunun için çok uygun bir zaman. Bir yer değişikliği ile karşı karşıya kalırsanız hiç tereddüt etmeyin, sonrasında ne kadar doğru bir tercih olduğunu göreceksiniz. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Eşinizin gelirlerinde artış olabilir. Vergi, kredi, miras ya da sigorta gibi konulardan gelebilecek bazı maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Sosyal çevreniz, meslek grupları, belediyeler ya da olası arkadaş grupları ile sorunlar yaşamanız mümkün. Eğer bir yer değişikliğine gitmişseniz ortama alışmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sürecin geçici olduğunun farkında olun ve önlemlerinizi buna göre alın. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


BAŞAK BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Maddi konularda bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Belki bir yatırım yaptınız veya kendinize yeni bir gelir kapısı yarattınız. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanmış olabilirsiniz. Veya ilişkilerle ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında finansal konularda geçtiğimiz ay sonu attığınız adımların sonuçlarını alacaksınız. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularda alınacak kararlar, imzalar daha fazla gündeme geliyor. Belki bir araç alım satımı planlıyor da olabilirsiniz. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Bu tarihlerde maddi konularda iş yerinizden destek alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz kadar yüksek rakamlar olmasa da kalıcı bir yatırım yapma şansı yakalayabilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. İş yerinizde yönetim kademesiyle rekabetin arttığı bir zamandan geçiyorsunuz. Belki bu süreç sizi motive etmek için finansal konularda destek çıkabilirler. Ancak verdikleri sözlerin biraz gecikebileceğinin farkında olun. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Finansal konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Belki önemli bir ortaklık yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. İş hayatınızda sorumluluklarınız artmaya başlayacak. Bu süreçte iş arkadaşlarınızdan destek bulmakta zorlanabilirsiniz. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Kardeşlerinizin hayatında önemli başlangıçlar yaşanabilir. Bir araç alım satımı planlıyor olabilirsiniz. Aslında satmak için güzel bir zaman. Almayı planlıyorsanız muhakkak iyi bir kontrolden geçirin ya da yeni bir araç alın. Eski bir eğitime geri dönebilir veya halihazırda devam ettiğiniz eğitimi bitirmek için çalışmaya başlayabilirsiniz. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Eşiniz ya da ortağınızın hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu süreçte yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Daha önce yaşadığınız bir yere geri taşınabilirsiniz. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Kariyer hayatınızda rekabet artabilir. Yönetim kademesi ile gerilimlerden uzak durun. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


TERAZİ BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Burcunuzdaki bu yeniay tüm dikkatleri üzerinize toplamış olabilir. Hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yapmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. Bu sizi ilişkiler konusunda önemli kararlar vermeye itebilir. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Mahremiyetin önemli olduğunu farketmiş olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Sizden gizlenen bazı konuları öğrenmiş olabilirsiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında ilişkiler konusunda önemli kararlar verebilirsiniz. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Kararlarınızı duyurmak isteyebilirsiniz. Eğitim, iletişim ve yolculuk planları yapabilirsiniz. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Eğer hayatınızda yeni birisi varsa ilişkiyi daha ciddi bir boyuta taşımanız mümkün. Veya çocuklarınıza destek olmanız gerekebilir. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. İlişkilerle ilgili konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor, çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Finansal konularda yatırım için çok uygun olmayabilir. Yatırımları bozdurmak ya da birşeyin satışından gelebilecek kazançlar mümkündür. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. İş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Veya eski işinize geri dönebilirsiniz. Eğer yönetici konumunda çalışıyorsanız size bağlı çalışan personel sayısı artabilir. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Eski bir eğitime geri dönebilirsiniz. Eğer yeni bir eğitim sürecinde iseniz bazı gecikmeler yaşanabilir. Yolculuk planlarınız ertelenebilir. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.AKREP BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Sağlığınız veya iş hayatınızla ilgili bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Belki de sizden gizlenen bazı konuları öğrendiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında iş hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Belki bir süredir üzerinde çalıştığınız bir projeyi tamamlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan görevinden ayrılanlar olabilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Eğer üzerinde çalıştığınız bir proje varsa kendi başınıza yoğun olarak çalışacağınız bir sürece geçiş yapabilirsiniz. Veya geçtiğimiz aylarda yaptığınız bir işin revizyonuyla uğralabilirsiniz. Dedikodulardan bu dönemde uzak durmakta fayda var. Önemli evraklar imzalamanız gerekiyorsa 28 Ekim sonrasında yapın. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Evde dinlenmek için iyi bir zaman olabilir. Partnerinizin kariyeri ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Ortak işlerden güzel kazançlar elde edebilir, partnerinizden finansal destek alabilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Gizli saklı ilişki ya da ortaklıkların içine çekilmemeye özen gösterin. Partnerinizin işi konusunda önemli başlangıçlar yaşanabilir. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor, evdeki sorumluluklarınız artıyor. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Burcunuzda gerçekleşecek bu tutulma ile ilişkiler konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. Bu bir iş ortaklığı ile ilgili de olabilir. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Partnerden destek almaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Eşin ya da ortağın gelirlerinde bazı aksaklıklarla uğraşmanız gerekebilir. Bir iş ortaklığınız varsa maddi konularda anlaşmazlıklar olabilir. Mümkünse ilk adımı atan taraf olmayın. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


YAY BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Yeni bir sosyal çevreye giriş yapmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Yöneticilerinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Veya iş hayatınıza bir süre ara vermiş olabilirsiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında aşk hayatınızla ilgili bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Veya çocuklarınızla ilgili konular netlik kazanabilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Veya bir eğitim nedeniyle yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Arkadaşlarınızla bir yolculuk planı yapabilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla ortak işlere girebilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Arkadaşlarınızın hayatında önemli başlangıçlar olabilir. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Aracınızla ilgili aksaklıklarla uğraşabilirsiniz. Veya kareşlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. MAhremiyetin önemli olduğu bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Terapi alabilir veya ruhsal konularla ilgili bir danışmanlık sürecine girebilirsiniz. Eşinizin iş hayatında zorlu bir süreç devam ediyorsa işi bırakma kararı alabilir. Veya çalıştığı firma küçülmeye gidebilir. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Ailenizden destek almaya başlayabilirsiniz. Evde daha fazla vakit geçirebilirsiniz. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. İlişkiler konusunda stresli bir sürece girebilirsiniz. Eğer bir dava gündeme gelirse ilk harekete geçen siz olmayın. Sizin açınızdan önemli bir retro olacak. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.OĞLAK BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Kariyerinizle ilgili bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Eğitim ya da yurtdışı ile ilgili konularda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Ya da bazı gecikmeler gündeme gelmiştir. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında bir yer değişimi yaşamanız olasıdır. Veya eviniz, ailenizle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. İş hayatınızla ilgili bir eğitim sürecine girebilirsiniz. Veya yöneticilerinizle iletişiminiz hız kazanabilir. İş nedeniyle bazı seyahatlere çıkmanız gerekebilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Yöneticilerinizden maddi konularda destek alabilirsiniz. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. İş hayatınız hızlanabilir. Önemli ancak uzun sürebilecek bir projeye adım atabilirsiniz. Mars buraa retro yapacak. Bu nedenle de başladığınız işte bazı aksiliklerin ya da revizyonların olabileceğinin farkıdna olun. Acele etmeyin ve soru sormaktan çekinmeyin. İş arkadaşlarınızla yaşanabilecek rekabetlerde sakin olmaya çalışın. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. İş hayatınızda önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Maddi konularda kemer sıkma zamanındasınız. Bu süreçte olabildiğince uzun vadeli düşünerek hareket edin. Bahar aylarında maddi zorlukları geride bırakacaksınız. O zamana kadar sabırlı olmanız gerek. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Bir arkadaş grubunu geride bırakmak ve yeni bir çevreye girmek çok olası. Bu süreçte arkadaşlarınızdan destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Merak etmeyin, Kasım ayı geldiğinde bu önemli geçişin güzel kazanımlarını görebilirsiniz. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Evde vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Belki daha rahat yaşam koşulları olan bir yere taşınabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Sağlığınızla ilgili öncelikle omuz ve kollarınıza özen gösterin. İş hayatınızla ilgili eski bir projeyi canlandırmak, eski bilgileri tekrar etmek, eski iş arkadaşları ile bir araya gelmek olasıdır. Yeni başlayacağınız işler konusunda da rekabetten uzak durmak önemli. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


KOVA BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Yurtdışı veya eğitimle ilgili konularda bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. Bir yolculuğa çıkmanız veya bir eğitime başlamanız olasıdır. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. Vergi, sigorta ya da ödemelerle ilgili konularda bazı aksaklıklar yaşanmış olabilir. Veya ortaklı işleriniz varsa maddi konularda anlaşmazlıklar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında eğitim ya da yolculuklarla ilgili bir karar vermeniz gerekebilir. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa onlarla iletişiminiz artabilir. Veya eğitim süreciniz devam ediyorsa bunlar hız kazanabilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Uzaktaki kişilerden destek alabilirsiniz. Veya eğitmenlerinizden destekler gelebilir. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Veya bir tatil planı yapabilirsiniz. Eğer hobi olarak ilgilendiğiniz bir konu varsa bunun eğitimine başlayabilirsiniz. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Yurtdışı ile ilgili konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Sorumluluklarınız artıyor. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Bir işi tamamlamak için harekete geçebilirsiniz. Bir süredir sorun yaşadığınız bir işiniz varsa bir kariyer değişikliği gündeme gelebilir. Yöneticilerinizden birisi işi bırakma kararı alabilir. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. Maddi konularda ikinci şanslar yakalamanız mümkün. Bir süredir finansal olarak zorlanıyorsanız şimdi bu süreç geride kalıyor. Gecikmiş ödemeleriniz varsa bunları şimdi alabilirsiniz. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Eğer bir çocuğunuz varsa onunla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Belki onun hayatında stresli bir süreç olabilir. Aşk hayatınızda stresli bir süreç yaşanabilir. Eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


BALIK BURCU EKİM 2022 BURÇ YORUMU

2022 Ekim ayına girmeden önce Terazi burcunda bir yeniay yaşadık. Ortak gelirler, kredi, vergi sigorta gibi konularda bazı yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Bu ay ise bu adımların sonuçlarını göreceksiniz. 2 Ekim tarihinde Merkür Başak burcunda ileri gitmeye başlıyor. Anımsayın, retro Terazi burcunda başlamıştı. Geçtiğimiz aylık burç yorumları içinde Merkür retrosunun etkilerinden bahsetmiştim, tekrar okuyabilirsiniz. İlişkler konusunda bazı yanlış anlaşılmalar yaşanmış olabilir. Bazı sözleşmelerle ilgili sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Belki bunlar finansal konularda da etkili oldu. Şimdi tüm bu hasarları toparlama zamanındasınız. Acele etmeyin, 11 Ekim sonrasında daha fazla hız kazanabilirsiniz. 9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay zamanında maddi konularda bazı kararlar alabilir, bütçenizle ilgili bir hesap yapabilirsiniz. 11 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor. Finansal konularda bazı anlaşmalar ya da başvurular yapılabilir. 14 Ekim tarihinde Venüs 'ün Satürn ile destekleyici bir açısı olacak. Partnerinizin finansal durumu ile ilgili bir iyileşme yaşanabilir. 19 Ekim tarihinde Venüs Mars arasında uyumlu bir açı gerçekleşecek. Evinizle ilgili bir harcama için kredi çekebilirsiniz. Veya partnerinizin iş hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. 23 Ekim tarihi oldukça hareketli. Ortak gelirler konusunda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir kredi çekebilir veya ek gelir yaratacak bir alan yakalayabilirsiniz. Aynı gün Satürn ileri gitmeye başlıyor. Partnerinizin iş hayatındaki sorumlulukları artabilir. 25 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşıyoruz. Bir eğitimi tamamlamak için harekete geçebilirsiniz. Veya yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız önceden tanıdığınız kişilerle çalışma imkanı bulabilirsiniz. 28 Ekim tarihinde Jüpiter retro hareketine devam ederken Koç burcundan çıkıp Balık burcuna geri dönüyor. İkinci şansları yakalamak için harika bir zaman. Eski bir işe geri dönmek, daha önce başlattığınız ancak yarım bıraktığınız bir projeyi tamamlamak iyi bir fikir olabilir. 30 Ekim tarihinde Mars retro harekete başlıyor. Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek retro. Taşınmak veya eve bir tadilat yapmak çok iyi bir fikir olmayabilir. Beklediğinizden yorucu olması ya da daha uzun sürmesi olasıdır. Ailenizle olası gerilimlerde sakin kalmaya çalışın, sürecin geçici olduğunun farkında olun. Mars retrosu detaylı burç yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Daha fazlası için Astroloji Danışmanlığı alabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Ekim Ayı Astroloji Takvimi

Ekim 1, 2022 21:11 Venüs Karşıt Jupiter

Ekim 2, 2022 12:07 Merkür Direct

Ekim 3, 2022 3:14 İlk Dördün

Ekim 6, 2022 12:36 Büyüyen Ay

Ekim 7, 2022 6:55 Merkür Üçgen Pluto

Ekim 9, 2022 0:56 Pluto Direct

Ekim 9, 2022 23:55 Dolunay 16°32’ Koç

Ekim 11, 2022 2:50 Merkür Terazi Burcunda

Ekim 12, 2022 4:06 Güneş Üçgen Satürn

Ekim 12, 2022 8:46 Mars Neptün Kare

Ekim 12, 2022 10:24 Merkür Karşıt Jupiter

Ekim 13, 2022 18:18 Küçülen Ay

Ekim 14, 2022 9:20 Venüs Üçgen Satürn

Ekim 17, 2022 20:15 Son Dördün

Ekim 18, 2022 1:05 Güneş Üçgen Mars

Ekim 19, 2022 5:20 Venüs Üçgen Mars

Ekim 19, 2022 16:33 Güneş Kare Pluto

Ekim 20, 2022 9:02 Venüs Kare Plu

Ekim 21, 2022 21:06 Balsamik

Ekim 23, 2022 0:17 Güneş Venüs Kavuşum

Ekim 23, 2022 10:52 Venüs Akrep Burcunda

Ekim 23, 2022 13:35 Güneş Akrep Burcunda

Ekim 23, 2022 7:07 Satürn Direct

Ekim 23, 2022 4:00 Merkür Üçgen Sat

Ekim 25, 2022 13:48 Güneş Tutulması 1°59’ Akrep

Ekim 27, 2022 6:36 Merkür Üçgen Mar

Ekim 27, 2022 16:08 Merkür Kare Plu

Ekim 28, 2022 8:10 Jupiter Rx Balık Burcunda

Ekim 29, 2022 0:19 Hilal

Ekim 30, 2022 16:25 Mars Retro


Ekim Ayı Ay Boşlukta Tablosu

2.10.2022 0:46 - 2.10.2022 10:38

4.10.2022 6:49 - 4.10.2022 13:20

6.10.2022 1:45 - 6.10.2022 15:47

8.10.2022 14:10 - 8.10.2022 18:57

10.10.2022 17:02 - 11.10.2022 0:04

13.10.2022 0:42 - 13.10.2022 8:08

15.10.2022 7:11 - 15.10.2022 19:11

17.10.2022 23:56 - 18.10.2022 7:44

20.10.2022 13:35 - 20.10.2022 19:25

22.10.2022 21:17 - 23.10.2022 4:24

25.10.2022 3:36 - 25.10.2022 10:18

27.10.2022 7:27 - 27.10.2022 13:54

29.10.2022 16:10 - 29.10.2022 16:21

31.10.2022 18:14 - 31.10.2022 18:43

Ücretsiz doğum haritası hesaplamak ve yükselen burcunuzu öğrenmek için Doğum Haritası Hesaplama sayfasını kullanabilirsiniz.Comments


bottom of page