top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Akrep Burcu Yorumu

Geçtiğimiz yıl maddi konularda oldukça zorlu bir süreç yaşadınız. Gelirleriniz artsa da masrafları dengelemek, eşin ya da ortağın yaşadığı maddi sorunları aşmak, ortak gelirlerde yaşanan kayıpları dengelemek sorun yaratmış olabilir. Belki de kazandığınızı bir krediyi kapatmak için harcamış olabilirsiniz. Veya vergi, sigorta, tazminat ya da nafaka gibi giderler bu süreçte artmış olabilir. Şimdi bu süreci geride bırakıyoruz. Bu yıl ana konunuz ilişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler olacaktır.


Önemli bir ilişki ya da ortaklık bu süreçte ana gündeminiz olabilir. Hayatınızda artık size faydası olmayan bir çok şeyi geride bırakıyorsunuz. Bir yeniden yapılanma sürecine girdiğinizi söyleyebiliriz. Şimdi yapacağınız başlangıçlar yaşamınızda önemli değişimlere yol açacak. Bu değişimlerin bazılarını mecburen yapmanız gerekebilir. Bu dönemde bazı sözleşmeleri ise feshetme kararı da alabilirsiniz. Mayıs ayına kadar bu değişim için gerekli destekleri alabileceksiniz.


Bu yıl mümkün olduğunca davalardan uzak durun. Haklı olsanız dahi sonucun lehinize olması zor olabilir. Geçtiğimiz yıldan beri devam eden ev ve yerleşim konusundaki zorluklar devam ediyor. Bu kimi zaman kariyerinizde de aksaklıklara neden olabilir. Bu konuda sorunları aşmanız için uygun destekleri Mayıs ayından sonra bulabilirsiniz.


2022 ‘nin ilk ayları itibariyle özellikle riskli yatırımlar, borsa gibi konularda bir ivme kazanmaya başlayabilirsiniz. En azından ekstra harcamaları geride bırakıyorsunuz. Mayıs sonrasında ise çalışma hayatınızda ciddi bir yoğunluk gündeme gelebilir. Özellikle sonbahar aylarına kadar yoğun bir çalışmanın içinde olabilirsiniz.
2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.

Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir


Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.Ebru Tansoy

12.12.2021

Σχόλια


bottom of page