top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Yay Burcu Yorumu

Geçtiğimiz sene ilişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli sınavlar yaşadınız. Belki kendinizden çok fazla ödün vermek zorunda kaldığınız bir yıl oldu. Ciddi bir ilişkiye adım atmış veya yürümeyen bir ilişkiyi geride bırakmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Şimdi bu konular artık geride kalıyor. Önünüzde artık daha çok sağlık konularının gündemde olacağı bir sene var. Fiziksel sağlığınızın güç kazanacağı bir yıldasınız. Şirketiniz büyümeye gidebilir, iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz, belki bir ekibi yönetmeye başlayabilirsiniz. Çalıştığınız ofis ya da iş yeri fiziksel olarak daha konforlu olabilir, ya da daha büyük bir ofise taşınabilirsiniz. İşleriniz artabilir bu nedenle de dinlenmek için fazla vakit bulamayabilirsiniz. Kilo alımına karşı dikkatli olun, bu yıl risk grupları içindesiniz.


Mayıs ayına kadar ev, aile ve yerleşim konusunda karşınıza bazı şans ve fırsatlar çıkacak. Ailenizden destek alabilirsiniz. Daha rahat veya daha konforlu bir eve taşınabilirsiniz. Kendi evinizi alabilirsiniz. Evinize harcama yapabilir veya iyi bir gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Mayıs ayından sonra ise çocuklarınızla ilgili güzel gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Bazı Yaylar bu süreçte çocuk sahibi olabilirler.


Geçtiğimiz yıldan beri kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Belki fiziksel olarak da birbirinizden uzakta olabilirsiniz. Mayıs ayından sonra bu sorunları çözmek için bazı destekler bulmanız mümkün.


Bu yıl Kasım ayından 2023 ‘ün ilk aylarına kadar fiziksel olarak sağlığınıza özen gösterin. Eğer dava gibi bir konu gündeme gelirse ilk adımı atan ve davayı açan taraf olmaktan kaçının. Karşı taraftan bir dava durumu söz konusu olursa da geri adım atma ihtimalinin olduğunu aklınızda bulundurarak hareket edin.


2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.

Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.


Comments


bottom of page