top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konularda şanslı bir yıla geçiş yapıyorsunuz. Özellikle vergi, sigorta, primi tazminat ya da ortak gelirlerde artışlar olabilir. Eşin gelirleri bu bu süreçte artabilir. Yılın başından mayıs ayına kadar sürecek olan bu zamanı iyi değerlendirin.


Sonrasında daha çok eğitim ve uluslararası konularda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir süredir eş ya da ortağınızla olan sorunları çözmek için destekler bulabilirsiniz. Geçtiğimiz yıldan beri eşten destek almak yerine ona daha fazla destek sunmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Belki bazılarınız gerçekten fiziksel olarak uzaklaşmak zorunda kalmış da olabilirsiniz. Belki başka şehirlerde olmanızı gerektiren bazı sorumluluklarınız vardı. Bazılarınızın evliliği ciddi bir testten geçmek zorunda kalmış olabilir. Mayıs ayı sonrasında ise bu konuda bir iyileşme şansı yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizde şans ve fırsatlar artabilirler. Bekar aslanlar ilişki fırsatlarını eğitim ya da yolculuklar esnasında yakalayabilir. Veya uzak mesafe bir ilişki nedeniyle sık yolculuk yapmanız gerekebilir. İkinci evliliğini yapmak isteyen Aslanlar bu yıl yaz aylarında bu konuda şanslı olan burçlar arasında. Bazılarınız artan sorumluluklara rağmen şans ve başarıyı yakalayabilir. Yolculuklarınız artabilir. Eğer akademik yaşamınız devam ediyorsa başarılara imza atabilirsiniz.


Bu sene kariyer hayatınızdaki yoğunluk nedeniyle eve vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Belki iş için taşınmanız da gerekebilir. Bu yıl kariyer yaşamınızda katılmanız gereken birçok etkinlik olabilir. Daha çok insanla bir araya gelebilirsiniz. İş hayatında daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Bir süredir sizi kariyer anlamında değişime zorlayan koşullar vardı. Şimdi burada gerekli değişimi yapmak için doğru kontaklarla biraraya gelebilirsiniz.


Hala ilişkiler ve ortaklıklar alanında zorlandığınızı unutmayın. Satürn sizi bu noktada önemli sınavlara tabii tutacak. Satürn Kova transitinde nelere dikkat etmek gerektiği ile ilgili bir yazı mevcut. Hatta geçiş yaptığı eve göre yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Satürn transiti nasıl yorumlanır daha detaylı öğrenmek isterseniz Kronos Kitap aboneliği alarak Satürn kitapçığı ile başlayabilirsiniz.2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.
2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.


Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.


Comments


bottom of page