top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Balık Burcu Yorumu

Yılın en şanslı burcu olabilirsiniz. Balıklar için özellikle ilişkiler konusunda önemli bir seneye giriş yapıyoruz. Geçtiğimiz yıl kariyerinizde yaşanan aksaklıklar sizi gerçekten bir yol ayrımına getirmiş olabilir. Tüm bu aksiliklerden sonra herşeyin bir anda yolunda gitmeye başlamasına şaşırabilirsiniz. Özellikle Mayıs ayından sonra kariyerinizde önemli bir sıçramaya hazır olun. Bu size aynı zamanda yeni bir gelir kapısı açabilir veya gelirinizde ciddi bir artış imkanı da getirebilir. Yeni birşey satın alabilir veya bir yatırım yapabilirsiniz. Maddi konularda esas şanslı zaman 2023 yılı olacak. 2022 yaz ayları bu şanslı zamanın bir fragmani diyebiliriz.


Bu yıl kendiniz için önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarda fırsatlar karşınıza bolca çıkacaktır. Burada doğru tercihleri yapabilmek önemli olacak.Uzaktaki bir ilişkiyi bitirebilir, size daha yakın olan biri ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Veya başka şehirde yaşayan bir partneriniz varsa size daha yakın bir mesafeye taşınabilir.


Bir eğitimi bitirmek bu yıl ana konularınızdan biri olacaktır. Yavaş yavaş eğitimini aldığınız konuyla ilgili çalışmalara başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeş ve kuzenlerinizle bir araya gelebilirsiniz.


Kendi başınıza kalmakta, dinlenmekte zorluk çekebilirsiniz. Eski sosyal yaşantınızdan biraz uzaklaşabilirsiniz. Kendinizi olduğundan daha karamsar hissedebilirsiniz. Konu ne olursa olsun bu yıl dinlenmeye, ruhsal olarak kendinizi beslemeye ihtiyacınız var. Bunun için gerekli özeni ve disiplini göstermeniz gerekecektir.2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.
2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.


Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir;


Comments


bottom of page