top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Başak Burcu Yorumu

Başak burçları bu yıl en çok ilişkiler konusunda şanslı olacaksınız. Özellikle Mayıs ayına kadar olan bu şanslı süreci iyi değerlendirin. Önemli birliktelikler başlayabilir, hali hazırda bir beraberliği olanlar evlilik kararı alabilirler. Davalardan ve sözleşmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Bu yıl yer değiştirmek ya da kendi evini almak isteyen Başaklar için bir taşınma gündeme gelebilir.


Akademik hayatınız devam ediyorsa önemli başarılara imza atabilirsiniz. Bu süreçte yolculuklarınız artabilir. Eğitmenlerinizle daha çok bir araya gelebilirsiniz. Uluslararası işbirliklerinin artığını görebiliriniz. Uluslararası bir firmada çalışıyorsanız yurtdışı bağlantıların desteklerini alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle aranızda bazı uzaklaşmalar olabilir. Belki farklı şehirlere taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Veya onlar şehir değiştirebilir. Aracınızı satabilirsiniz.


İş hayatınızla ya da çalışma arkadaşlarınızla olan sorunlar geçen seneden beri devam ediyor. Dönem döner desteklerini alsanız da kimi zaman çok zorlu şartlarda çalışmanız gerekmiş olabilir. Belki firmanız küçülmeye gitti. Ya da yanınızda çalışan personel veya çalışma arkadaşlarınız azalmış olabilir. Bu da sizin iş yükünüzün artmasına neden olmuş olabilir. Yaz aylarında artan gelirleriniz bu noktada bir teselli olabilir. Belki ek kaynaklar iş yükünüzü azaltmanıza destek verebilir. Eşin ya da ortağın kazançları çalışma hayatınızla ilgili sorunları çözmenizde yardımcı olabilir.


Sağlık sorunu yaşayan Başak burçları bu tarih aralığında bir tedavi ya da operasyon sayesinde sağlıklarına tekrar kavuşabilirler. Vergi, prim, sigorta, miras gibi konularda Mayıs ayından sonra daha şanslı olacağınız bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Konu her ne olursa olsun yaz aylarında elinize yüklü miktarda para geçebilir.

2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.


Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir


Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.


Comments


bottom of page