top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Terazi Burcu Yorumu

2021 yılında çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili hem sorumluluklarınız arttı hem de güzel gelişmeler yaşamış olabilirsiniz. Şimdi iş hayatınızın yoğunlaşacağı bir zamana geçiş yapıyorsunuz. İş yeriniz büyüyebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Belki de çalıştığınız ofis değişebilir. Yine de bu sürecin sizin için destekleyici olduğunu unutmayın. Mayıs ayına kadar olacak bu şanslı süreci iyi değerlendirin. Mayıs ayından sonra ise ilişkiler konusunda daha şanslı olacaksınız. Bir iş ortaklığı yapabilir veya güzel bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Yapacağınız mülakatlar ve görüşmelerden kazançlı çıkarsınız. Davalardan lehinize sonuçlar alırsınız.


Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız bu süreçte yine sizinle olacak. Belki onların hayatında olan bazı sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda ise ya karşınıza çıkan ilişkileri fazla ciddiye almaya meyilli olabilirsiniz. Ya da karşınıza çıkan adayların kendi yaşamlarında çok sorunlu bir döneme denk gelebilirsiniz. İlişki fırsatları ise genel olarak azdır. Bu süreçte Mayıs ayından sonra daha şanlı olacağınız süreci iyi değerlendirin.


Maddi konularda ise cebinizde bir delikle geziyor olacaksınız. Masraflar artıyor. Gelir gider dengesini iyi ayarlamanız lazım. Eşin kazançları ve ortak kazançlar bu süreçte daha destekleyici gözüküyor. Bu dönemde sadece kendi gelirlerinize güvenmek iyi bir fikir olmayabilir. Zaman zaman açığı kredilerle kapatmak isteseniz de bu zorlu sürecin 1,5 sene süreceğini unutmayın. Bu nedenle bu dönemli gelir gider dengenizi korumaya odaklanın. Riskli yatırımlar açısından da 2022 yılında şanslı değilsiniz. Mümkünse yatırımlarınızı daha çok uzun vadeli yatırımlara yapın. Riskli yatırımlar yerine uzun vadede kazanç getirebilecek daha istikrarlı kazançları tercih edin. Sigorta ve miras gibi konularda ise 1,5 senenin sonunda avantaj sağlayabilirsiniz.2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.
2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.


Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir


Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.Comments


bottom of page