top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Boğa Burcu Yorumu

2022 unutamayacağınız yıllardan birisi olacaktır. Kariyer konusunda büyük bir dönüşümden geçiyorsunuz. Beklediğiniz terfi gecikmiş olabilir. Belki de size verilen sözler tutulmadı. Ama merak etmeyin. Siz üzerinize düşen görevleri yapın ve hakkınızı koruyun.


Bu yıl kendiniz için önemli başlangıçlar yapacaksınız. İlişki ve ortaklıklar bu sene sizin için önemli bir konu olacak. Sürpriz bir birliktelik kapınızı çalabilir. Veya uzun zamandır sineye çektiğiniz şeylere artık tahammül edemediğiniz için bir ayrılık kararı da alabilirsiniz. Başlangıç ve bitişler bu yıl çok ani gelişse de aslında uzun zamandır orda harekete geçmek için bekliyordur.


Mayıs ayı ilişkiler konusunda sizi bir karar almaya itebilir. Ekim Kasım aylarındaki zorlu tutulmaları atlayabilmek için buralarda iyi kararlar verin. Ekim sonrasında masrafların da artmaya başlayacağını unutmayın. Sosyal çevrenizin genişleyeceği bir yıla giriş yapıyorsunuz. Sorunlarınızı çözmek için meslek gruplarından veya derneklerden de destek alabilirsiniz. Bu yıl arkadaşlarınız sizin en büyük destekçiniz olacak. Kariyerin size sağladığı imkanlar da 2022 başı itibariyle artmaya başlayacaktır.


Hala kariyer alanında zorlandığınızı unutmayın. Satürn sizi bu noktada önemli sınavlara tabii tutacak. Satürn Kova transitinde nelere dikkat etmek gerektiği ile ilgili bir yazı mevcut. Hatta geçiş yaptığı eve göre yorumunu blogdan okuyabilirsiniz. Satürn transiti nasıl yorumlanır daha detaylı öğrenmek isterseniz Kronos Kitap aboneliği alarak Transit Satürn kitapçığı ile başlayabilirsiniz.
2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.


Comments


bottom of page