top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 İkizler Burcu Yorumu

Geçtiğimiz yıl ilişki ve ortaklıklar konusunda önemli sınavlar verdiniz. Yürümeyen bir birlikteliği bitirme kararı almış olabilirsiniz. Veya artık ömrünü yitirmiş bir iş ortaklığı son bulmuş olabilir. Sürüncemede kalmış bir dava sürecini geride bırakmış olabilirsiniz.


2020 yılından sonra taşınmış da olabilirsiniz. Bu süreçte zaman zaman yer değişiklikleri yapmanız gerekmiş olabilir. Belki iki şehir arasında devamlı gidip geldiniz.


Bu yıl ise daha çok iş yeriniz, sağlığınız ve aldığınız hizmetler sizin için önemli olacak. Çalışanlarınız ya da kiracılarınız değişebilir. Veya ofisinizi değiştirmeye ya da satmaya karar verebilirsiniz.


İş hayatınız Mayıs ayına kadar oldukça yoğun ilerleyecek. Kendinizi göstermeniz, uzun zamandır beklediğiniz terfiyi almanız ise çok mümkün. Elbette tüm bunlar zaman zaman sağlığınızı da zorlayabilir. Beslenme ve egzersiz düzeninize de dikkat etmeniz gerekiyor.


Hali hazırda devam ettiğiniz bir eğitiminiz varsa bazı gecikmeler ya da zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gerekli disiplini gösterirseniz 2023 'de meyvelerini almaya başlayabilirsiniz. 30 Ekim 2022 - 12 Ocak 2023 kadar fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle spor yapanların kol ve omuzlarına dikkat etmeleri iyi olur. Yeni spor yapmaya başlayanların bedenlerini fazla zorlamaları fiziksel olarak sakatlıklara neden olabilir.2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.

Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir;

Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.


Kommentare


bottom of page