top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bu yıl şanslı burçlar arasındasınız. Özellikle Mayıs ayına kadar olan yılın ilk yarısını iyi kullanın. Bu süreçte akademik hayatınız devam ediyorsa başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Eğitmenlerinizden destek gelebilir. Yolculuklar artabilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerden destekler gelebilir. Eğitim, yayıncılık, hukuk, lojistik gibi alanlarda çalışıyorsanız kazançlarınızın arttığı bir zaman olabilir.


Mayıs ayından sonra ise kariyerinizde büyük bir sıçrama şansı yakalayabilirsiniz. Bu yıl daha çok çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konularda önemli dönüşümler geçirmeniz gerekebilir. Sosyal çevreniz de bu dönemde değişmeye başlayabilir.


Bazı yengeçlerin çocukları bu süreçte uzak bir yere taşınabilir. Maddi konularda özellikle vergi, sigorta, tazminat, ortak gelirler ve prim gibi konularda bazı gecikmeler ya da zorluklar gündeme gelebilir. Bu dönemin ana dersi gelir gider dengesini iyi ayarlamaktır.

2022 Astroloji Semineri 'ni iki kez düzenledik. 2022 Burç Yorumlarını seminer kaydının tekrarından izleyebilirsiniz.


2022 Burç Yorumları için bu yazılar da ilginizi çekebilir.


Bu yıl gerçekleşecek yaniay ve dolunayın bireysel haritalara etkisini yorumlayacağımız Yeniay / Dolunay buluşmalarına Etkinlikler sayfasından kayıt olabilir veya Kronos WEB 101 üyeliği alarak seminerlere ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsiniz.


Kendi haritanızı daha iyi öğrenmek veya önümüzdeki Yeniay /Dolunayların etkisini kendi kendinize yorumlamayı öğrenmek isterseniz Mini Programları inceleyebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Burç yorumlarına ait videolar yakın zamanda bu sayfada yayınlanacaktır.Comments


bottom of page