top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Yeniay İkizler Burcunda 18 Haziran 2023

İkizler Yeniayı 18 Haziran 2023

18 Haziran 2023 tarihinde saat 07:36 'da 26°43' İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Neptün bu yeniaya tam bir kare açı yapıyor. Dolandırıcılığı temsil eden bir göstergedir Neptün. İkizler gibi yalanla anılan bir burçta gerçekleşecek bir yeniaya Neptün 'ün yapacağı bu zorlayıcı açı için iyi konuşmak neredeyse imkansız. Nasıl kandım diyeceğiniz bir yeniay bu. Haliyle de mümkünse resmi işlemlerden uzak durun. Mecburen yapmanız gereken anlaşma ve imzalar varsa da mutlaka daha önceden çalıştığınız bir avukattan görüş alın.


İkizler burcu hava elementi ve değişken bir burçtur. Bilginin iletilmesi ile çok ilgilidir. İletişimi, haberleri, eğitimi, çoğu zaman kardeşlerle ilgili konuları temsil eder. Tarafsızlık ana hedefidir. Ancak bu yeniay zamanında Neptün suyu bulandırıyor. Bu nedenle yalan haberler, skandallar patlak verebilir. Ancak gelen bilginin doğruluğundan şüphe etmekte ve araştırmakta fayda var. Telefon dolandırıcılıkları bu süreçte artabilir. Sosyal medyada yalan haberler kontrolsüzce yayılabilir.


İkizler meslek olarak çevirmenler, gazeteciler, satışçılar, pilotlar, kargocular ve kuryelerdir.


İkizler çift bedenli bir burçtur. Bu nedenle de aynı anda iki konu ile ilgilenmek olasıdır. Birden fazla yolculuk planı, aynı anda iki eğitim almak gibi olasılıklar yaşanabilir.


Bu yeniay 7. Menzilde gerçekleşiyor. 7. Menzil: al-Dira 17° 8’ İkizler ile 0° Yengeç | Uygun: Ticaret ve kariyer, aşk ve ilişkiler için uygun. Sağlık ve tedavi için iyi. Saçlara bakım yapmak, yıkamak ve kestirmek iyidir. | Uygun Değil: Davalar, avukatlar ve adli konular için uygun değil


Yeniaydan Etkilenen Burçlar 2023

İkizler ve Yay burçları bu yeniaydan direk etki alacaktır. Başak ve Balık burçları da bu yeniay zamanında onları harekete geçirecek etkiler alabilirler. Bu yeniaydan destekleyici etkiler alacak olanlar Terazi ve Kova burçları olacaktır. Doğum haritanızda özellikle değişken burçların 25° - 27° derecelerinde göstergeleriniz varsa direk etkiler alabilirsiniz. Haritanızın nasıl etkiler alacağını merak ediyorsanız Yeniay / Dolunay Yorumlama programını alarak öğrenebilirsiniz. Bu programda basit tablolar sayesinde astroloji bilmeden de yorum yapabilirsiniz.


İkizler Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.


Örnek burç yorumları için bir önceki yeniay dolunay yorumlarını okuyabilirsiniz. Yeniay Dolunay yorumları ince detayların da verildiği analizlerdir.

Bu yazının devamı sadece Astrokronos Üyelerine açıktır. Ayrıca Üye Olarak sitedeki e-kitapları okuyabilirsiniz.

Koç Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında yeni bir eğitime başlamayı planlıyor olabilirsiniz. Veya bir yolculuk planı yapıyorsunuz. Ancak öngöremediğiniz aksilikler olabilir. Gelen bilgiler konusunda dikkatli olun. Yanılgılara açık bir yeniay olduğu için özellikle bilgi hataları olabilir. Özellikle telefon dolandırıcılıklarında risk grubundasınız. Bu süreçte gelen emailler, mesajlar ve telefonlarda dikkatli olun. Ve imza atmanızı gerektirecek resmi konularda mümkünse bir uzmandan destek alın. Bu süreçte yanılgılara açık bir zamandasınız. Bunun farkında olarak hareket edin. En sağlıklısı aslında gönüllü çalışmalara dahil olmaktır. STK 'lara destek vermek gibi konular gündeme gelirse güvendiğiniz ve bildiğiniz kurumları tercih edin. Kardeş kuzen ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ise bu yeniay zamanında hassas bir konu olacak. Birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Dalgınlıklar ya da unutkanlıklar sorunlara neden olabilir. Yönetici gezegeniniz Mars bu yeniaydan sonra 26 Haziran tarihinde oldukça gergin etkilere maruz kalacak. Bu nedenle de atacağınız adımların masraflı sonuçları olabileceğinin farkında olun. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.


Boğa Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında kendinize yeni bir gelir kapısı yaratmak için adım atabilirsiniz. Ancak bu süreçte sosyal çevrenizden gelecek olan fikirler yanıltıcı olabilir, dikkat! Eğer onlarla ortak bir işe girme planınız varsa doğru bir fizibilite yapın. İyi veya kötü sizi yanıltmalarına izin vermeyin. Sizi gereksiz yere umutlandırabilirler. Veya en iyi ihtimalle kafanızı karıştırabilirler. Bu süreçte olabildiğince verilerle hareket edin ve bu verilerin doğruluğunu da teyit edin. Gönüllü bir dernek ya da meslek grubu ile birlikte çalışmak bu süreçte yapılacak en doğru hareket olabilir. Ancak bu noktada bile neleri yapabileceğiniz konusunda açık olun ve maddi konulara dahil olmamaya gayret edin. Finansal yatırımlar konusunda ise mutlaka bir uzmandan görüş alın. İçi boş yatırımlara yönelmek gibi bir riskiniz var. Güvenli ve uzun vadeli geleneksel yatırım araçları bu süreçte çok daha sağlıklı olacaktır. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

İkizler Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

Burcunuzda bir yeniay gerçekleşiyor. Şimdi kendiniz için harekete geçme zamanın. Ancak dikkat, İkizler Yeniayı yanılgılara açık bir yeniay. Sizin için özellikle kariyerinizle ilgili konularda bazı kafa karışıklıkları yaşanabilir. Belki bir yön kaybı yaşıyorsunuz ve kendinize koyacağınız hedefler belirsiz olabilir. Bu noktada sis perdesi aralanana kadar radikal kararlar almamaya çalışın. Araştırın ve alternatiflerinizi belirleyin. Bu süreçte ise alacağınız kararları açıklamak iyi bir fikir olmayabilir. Zira insanların sizi yanlış anlama ihtimali de var. Eğer kurumsal bir yerde çalışıyorsanız bir yönetim boşluğu yaşanabilir. Bu süreçte sizin görüşleriniz değerli olabilir. Yine de size iletilen bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. İş hayatınızda yaşadığınız tatminsizlikler de sizi yeni arayışlara itebilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Yengeç Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı sizler için ruhsal konuların daha fazla ön planda olacağı bir süreci başlatacaktır. Mümkünse biraz geri çekilmek ve dinlenmekte fayda var. Terapi alabilir ya da bu konularla ilgili daha fazla okuma yapabilirsiniz. Elbette rüyalarınız da bu süreçte yoğunlaşabilir. Hatırlayabildiklerinizi not etmeye çalışın, şifalandırıcı olacaktır. Yurtdışı, yabancılar ya da yasal konularla ilgili karışıklıklar olabilir. Yolculuk organizasyonlarınızda daha önce çalıştığınız firmalarla çalışın ve dolandırıcılara karşı temkinli olun. Ayrıca yasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Haklarınızı kaybetmenize neden olabilecek herhangi bir evrak imzalamayın. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Aslan Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı sizler için yeni bir sosyal çevrenin kapısını aralayabilir. Ancak bu kişilerle bir iş ortaklığı konusunda dikkatli olun. Veya finansal bir yatırım için bir arkadaşınızdan gelecek tavsiyeye dikkat edin. İçi boş bir projeye dahil olabilirsiniz. Veya boş bir yatırım aracına para yatırabilirsiniz. Bu yeniayı en sağlıklı değerlendirmenin yolu kar amacı gütmeyen bir kurumla ücretsiz bir projede yer almak olabilir. Ancak dikkatli olun, suistimallere açık olabilirsiniz. Bu nedenle ne kadar zaman ayırabileceğinizi baştan konuşun. Arkadaşlarınızın hayatında olan gelişmeler bu süreçte sizi de etkileyebilir. Onların iş hayatıyla ilgili gelişmeler bir şekilde sizi de olayın içine dahil edebilir. Vergi, sigorta, prim ya da tazminat gibi konularda bazı karışıklıklar olabilir. Özellikle meslek gruplarına ya da belediyelere yapılacak ödemeleri iyi takip edin, hesap hataları olabilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Başak Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı sizler için kariyerinizde yeni bir başlangıcı gündeme getirebilir. Bunun için bazılarınızın taşınması gerekebilir ancak herşey beklediğiniz gibi gitmeyebilir. Eğer bir iş ortaklığı teklifi alırsanız çok dikkatli olun. Karşı taraf belki bu iş için yeterli bilgiye sahip değildir. Belki de gerçek bir dolandırıcı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Elinizdeki gerçek verilere odaklanın ve her duyduğunuza inanmayın. Aksi durumda ciddi yasal sorunlar ile uğraşabiliriz. Önemli sözleşme veya anlaşma imzalayacaksanız önceden çalıştığınız güvenilir bir uzmandan destek alın. Bu yeniayı en sağlıklı kullanmanın yolu iş yerinizdeki gönüllü faaliyetlere destek vermek olabilir. Bu dönemde uzun vadeli düşünmek, kariyerinize destek verecek eğitim alanlarını araştırmak doğru bir strateji olacaktır. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Terazi Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı sizler için uzak mesafe yolculukların gündeme geleceği bir yeniay olacaktır. Ancak yola çıkmadan önce işlerinizi iyi organize edin. Aksi durumda çıkacak karışıklıklar yolculukta keyfinizi kaçırabilir. Elbette sağlık konusu da bu dönemde önemli. Alerjiniz varsa gideceğiniz yerde iki kat dikkatli olun. İçtiklerinize, gittiğiniz yerde sulardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Bu süreçte eğer iş yeriniz sizi bir eğitime göndermeyi teklif edebilir, belki beklediğiniz kadar iyi çıkmayabilir ancak yine de destekleyici olacaktır. Yine de detayları atlamayın. Gün, zaman, mekan ya da eğitim ücreti gibi konularda karışıklıklar sorunlara neden olabilir. Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa dikkatli olun. Yanlış anlaşılmalar iş yerinde bir kaosa neden olabilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Akrep Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında maddi konularda atacağınız adımlar konusunda dikkatli olun. Özellikle vergi, sigorta, prim ya da kredi gibi konularda resmi adımlar atmaktan kaçının. Borsa gibi rikli yatırımlar bu süreçte hayalkırıklıkları ile sonuçlanabilir. Çocuklar için yapacağınız harcamaları kontrol edin, hesap hataları olabilir. Bazılarınız ise bu süreçte gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Veya eğitimleri için yapacağınız burs başvuruları bu süreçte beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. İlişkilerde ise maddi konular sorunlara neden olabilir. Bu dönemde bir tatil planı yapabilirsiniz ancak beklediğiniz gibi keyifli geçmeyebilir. Bu nedenle esnek planlar yapın ve mümkünse bir B planınız olsun. Dolandırıcılara açık bir zaman, bu nedenle de güvendiğiniz yerlerle çalışmakta fayda var. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Yay Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında yeni bir partner adayı ile tanışabilirsiniz. Veya ilişkinizde yeni bir aşamaya geçebilirsiniz. Ancak dikkat, bu yeniay aldanma ve aldatmalara çok açık. Bu nedenle de karşı tarafa güvenmek için acele etmeyin. Eğer partnerinizin işi nedeniyle bir yer değişikliği planı yapıyorsanız bu karar için acele etmeyin. Şartlar istediğiniz kadar kalıcı olmayabilir. Bazılarınız ise bu süreçte ailesi nedeniyle ilişkilerinde sorunlar yaşamaya başlayabilir. Siz aslında adaptasyonkabiliyeti olan birisiniz. Ev ve aile ile ilgili artan sorumluluklar sizi zorluyor olabilir. Bu yeniay belki de bunun ilk etkilerini gözlemeye başlayabilirsiniz. Destek bulmakta zorlandığınız bir 2023 yılına giriş yaptınız. Bu astrolojide oldukça zorlu döngülerden birisi aslında. Bu döngü için yapılacak en güzel hareket terapiye başlamaktır. Kök sorunlarla yüzleştiğiniz bir döngü olduğu için burada temiz ve sağlam bir temel atarsınız. Böylece önümüzdeki yıllarda daha güçlü bir yapı kurabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Oğlak Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında bir iş değişikliği düşünüyorsanız acele etmeyin. Yanılgılara açık bir yeniay olacak. Bu nedenle de size verilen bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız hem hizmet hem de personel alımlarında evrakları iyi inceleyin. Bu süreçte karşınıza çıkan kişilerin size dürüst davranmama riski var. Siz aslında temkinli birisiniz ve yaş tahtaya basmazsınız. Ancak yönetici gezegeniniz Satürn hemen yeniay sonrasında durup geri gitmeye başlayacak. Bu tam da verdiğiniz bir karardan dönmek olacaktır. Eğer iş nedeniyle bir yolculuk yapma planınız varsa iyi bir planlama yapın. Dalgınlık veya yanlış anlamalar yüzünden bu yolculuk burnunuzdan gelebilir. Aynı şekilde iş nedeniyle alacağınız eğitimler beklentinizi karşılamayabilir. Sabırlı ve iyi bir planlama ile bu sorunları aşabilirsiniz. Aynı anda iki iş ya da proje ile karşı karşıya kalırsanız detaylara özen göstermeyi unutmayın. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Kova Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı zamanında karşınıza yeni bir partner adayı çıkabilir. Ancak karşınıza çıkan kişiye güvenmek için acele etmeyin. Bu yeniay aldanmalara ve aldatmalara açık bir yeniay. Eğer halihazırda bir partneriniz varsa karşınıza çıkan kişilerin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Aksi durumda 26 Haziran civarında ilişkinizde büyük bir krize neden olabilirsiniz. Çocuklar için yapacağınız harcamalar olursa alternatifleri iyi araştırın. Gereksiz harcamalar olabilir. Veya aldığınız üründen memnun kalmayabilirsiniz. Bir tatil planınız varsa bu konuda da bildiğiniz firmalardan hizmet almaya gayret edin. Bu yeniay zamanında atacağınız tüm adımlarda maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Aslında maddi konularda zaten tutumlu olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bu nedenle riskli yatırımlar yerine düzenli ve güvenli yatırım araçlarına yönelmenizde fayda var. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Balık Burçları İkizler Yeniayından Nasıl Etkilenecek?

İkizler Yeniayı bir taşınma telaşına düşebilirsiniz. Bu dönem önünüzde belirsizlikler olabilir. Bir yönkaybı yaşayabilirsiniz. Dikkatli adımlar atar ve sorumluluklarınıza karşı vurdumduymaz davranmazsanız sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. Taşınma konusunda da geçeceğiniz evin çevresine dikkat edin. Evden çok komşuların önemli olduğu bir dönemden geçiş yapıyorsunuz. Evde ise nem sorunları olabilir, iyi inceletin. Aileniz ve onlarla ilişkileriniz de bu yeniay zamanında gündemde olabilir. Belki onlar için bazı konularda tolerans göstermeniz gerekecek. Nelere evet nelere hayır diyeceğinizi iyi değerlendirin. Uzun vadeli düşünün, üzerinize aldığınız sorumluluklar bir süre sonra yorucu olabilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Bunlar da ilginizi çekebilir;


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsinizGeleneksel Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments


bottom of page