top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Yeniay Boğa Burcunda 8 Mayıs 2024

Yeniay Ne Zaman?

8 Mayıs 2024 saat 6:22 ‘de Boğa burcunda bir yeniay yaşayacağız. Hatırlayalım, yakın zamanda Boğa burcunda Jüpiter ve Uranüs kavuşumu yaşandı. Bu yeniay bu kavuşumu tetikleyecek. Bu nedenle dönüp o tarihte gerçekleşen önemli başlangıçları anımsamakta fayda var. Bu yeniay Merkür günü ve saatinde gerçekleşiyor. Eğitim, iletişim ve yolculukla ilgili konular bu yeniayın ana gündem maddelerinden olacak. Ticaret, alım satım, başvurular ve evraklar da yeniay zamanında daha fazla konuşacağımız konular olacaktır. Bu yeniaya Venüs ve Jüpiter gibi iki iyicil gezegen de eşlik ediyor. Bu nedenle aslında atacağımız adımlarda güzel destekler bulabiliriz.

Yeniay hangi burçta olacak?

Boğa burcunda gezegen yığılımını görebiliyoruz. Venüs ve Ay bu burçta oldukça rahat konumdalar. Bu nedenle de yeniayın bize getireceği konular oldukça sağlam ve kalıcı olabilir. Boğa burcu toprak elementi ve sabit bir burç. Bu dolunay zamanında yapacağımız başlangıçlarda kalıcılık ve istikrar önemli olacak. Uzun vadeye yayılabilecek adımlar atabiliriz. Boğa burcu, maddiyatla, parayla ve bereketle ilgilidir. Küresel anlamda finansal konularda yeni kurallar düzenlenebilir veya bazı kısıtlamalar gündeme gelebilir.


“Meslek olarak; finans alanında çalışanları temsil eder, hazine, banka ya da yatırım danışmanlığı olabilir. Toprak sahibi olabilirler. Ekolojik konularla ilgilidir. Aşçılık, restoran işletmeciliği, moda tasarımı, beş duyuları güçlü olduğu için koku ve tat üzerine çalışabilirler, müzisyenler arasında da Boğa burçlarına rastlarız”

Bölge olarak;Polonya, İran, İrlanda, İsviçre, Karlstad, Kıbrıs, Leipzig, Rusya, Siena, İrlanda, İran, Beyaz Rusya, Dublin, Rodos, Kuzey Anadolu, Mısır, Gürcistan, Hollanda

Sağlık olarak boyun, gırtlak, boğaz, ses telleri, tiroid bezi, bademcikler Boğa burcu ile temsil edilir.

Bu yeniay zamanında bu konular daha fazla karşımıza çıkabilir. Sosyal medyayı ve gündemi daha fazla meşgul edebilirler. 


Boğa Burcunda Yeniayın Etkisi Ne Olacak?

13 ve 18 Mayıs tarihleri bu yeniayla ilgili önemli dönemeçlerin olduğu tarihler olacak.


Bu yeniay 4.Menzilde gerçekleşiyor. 4. Menzil: al-Dabaran 8° 34’ Boğa ile 21° 25’Boğa | Uygun: Rekabet ve engelleri aşmak, ticaret ve çalışmak | Uygun Değil: Evlilik, ilişkiler, deniz yolculukları, inşaat, madencilik


Bu yeniay zamanında atacağımız adımların sonuçlarını, 23 Mayıs 2024 tarihinde Yay Burcunda Dolunay gerçekleştiğinde alacağız. Bu dolunaya ise Kova burcuna geçiş yapan Pluto destek verecek. Bu da bize köklü değişiklikler yapma fıratı sunacak olan önemli bir dolunay olacağını gösteriyor.
Yeniaydan Etkilenen Burçlar 2022

Elbette yeniayın doğum haritanızda hangi evde gerçekleştiği önemli olacaktır. Yine de 18° Sabit Burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova 'da göstergeniz varsa direk etki alabilirsiniz. Eğer Toprak Elementi burçlar olan Başak ve Oğlak burcunda göstergeniz varsa o zaman bu yeniaydan daha olumlu etkilenebilirsiniz.Yeniay Burç Yorumları

Yeniayın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz.Üye Olarak sitedeki e-kitapları okuyabilirsiniz.


Koç Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Maddi konularda şanslı bir yeniay yaşayacaksınız. Yeni bir gelir kapısı yaratabilirsiniz, kurumsal bir işte çalışıyorsanız maaş artışı veya çalıştığınız kurumdan maddi destekler alabilirsiniz.


Boğa Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Tüm gözler üzerinizde. Önemli başlangıçlar için tam da zamanı. Destekler kapıda, önemli şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Değişimden korkmayın!
İkizler Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Şimdi biraz kafanızı dinlemek için bir tatile çıkacaksanız tam zamanı. Varsa partnerinizin iş hayatında yaşanacak güzel gelişmeler olacak. Bu da hayatınızdaki planlarınızı tekrar düzenlemenize neden olacak.

Yengeç Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Ödül ve desteklerin geldiği bir yeniay yaşayacaksınız. Bu yeniay zamanında hediye ve övgüler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bir tatile çıkabilirsiniz. Çevreniz genişliyor.
Aslan Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Kariyerinizde bir sıçrama yapabilirsiniz. Bir süredir beklediğiniz terfi bu yeniay ile birlikte gelebilir. Eğer iş arayışınız varsa bu yeniay ile güzel bir teklif alabilirsiniz.


Başak Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Yurtdışına gitme planınız varsa hazır olun, şimdi herşey beklediğinizden iyi gidebilir. Keyifli bir yolculuk ya da yurtdışından alabileceğiniz işler de kapınızı çalabilir.Terazi Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Maaşınız haricindeki gelirler konusunda güzel fırsatlar yakalayacaksınız. İş hayatınızda artan sorumluluklar olabilir ama finansal karşılığını alıyorsunuz. Varsa partnerinizin gelirlerinde de ciddi bir artış yaşanabilir.

Akrep Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

İlişkiler konusunda şanslı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Yeni bir ilişkiye adım atabilir veya varolan partnerinizden destek alabilirsiniz. Onun yaşamında gerçekleşecek güzel gelişmeler sizi de pozitif etkileyecektir.

Yay Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Eğer yönetici konumunda çalışıyorsanız ekibiniz büyüyor. Kamuda çalışıyorsanız beklediğiniz atama / tayin bu yeniay ile gelebilir.  Çalışıyorsanız yeni bir iş ya da görev teklifi alabilirsiniz.
Oğlak Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

İlişkisi olmayanlar Oğlaklar bu yeniay zamanında çok şanslı. Yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa büyük başarıların güzel haberlerini alabilirsiniz.

Kova Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Ev alma satma planlarınız varsa şimdi güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aileden gelebilecek güzel destekler de mümkün. Partnerinizin alacağı bir terfi ile daha güzel bir yere taşınabilirsiniz.

Balık Burçları Yeniaydan Nasıl Etkilenecek?

Bol seyahatli bir yeniay yaşayacaksınız. Bu süreçte kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Araç alma planı olanlar için güzel fırsatlar yolda. Maddi destekler bulabilirsiniz.


Ileri seviye egitimlerinde bir teknikte bir nokta tetiklendiğinde ne olacağı aktarılır. Ancak uygulamada size danışan daha spesifik konularla gelir. Bu noktada öğrencilerde hangi teknikle neye bakmalıyım ve bu gördüğümü nasıl yorumlarım soruları başlıyor. Buna bir çözüm olarak konuya göre tekniklerin nasıl kullanıldığını çalışacağız. Evlilik Tarihlerinin Belirlenmesi, Kariyerde Başarı Zamanlarının Belirlenmesi, Finansal Başarı Zamanları eğitim içinde verilen önemli ders adımlarıdır. İleri Seviye Astroloji Eğitimi içeriğini detaylı inceleyebilirsiniz.Bunlar Da İlginizi Çekebilir


Doğum haritanızı Doğum Haritası sayfasından çıkararak hangi evinizde hangi göstergenin olduğunu görebilirsiniz. Yeniay Dolunay haritalarını kendi başınıza yorumlamayı öğrenmek isterseniz Yeniay Dolunay programını alabilirsiniz. Eğer hiç astroloji bilmiyorsanız, Kendim İçin Astroloji eğitimi alabilirsinizTemel ve Orta Seviye Astroloji Eğitimi hem astrolojiye yeni başlayacaklar için hem de başka ekolleri öğrenmiş ancak geleneksel teknikleri de merak edenler için hazırlanmıştır. Bu astroloji eğitimi uzaktan eğitim şeklindedir ve süre sınırı yoktur. Kendi hızınızda öğrenir ve dilediğiniz konuyu tekrar edebilirsiniz. Doğum haritası üzerinden de gelecek tahmini yapmanızı sağlayabilecek isabetli tekniklerin de dahil olduğu bir eğitimdir. Bu eğitim içeriğini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comentarios


bottom of page