top of page
© Copyright by astrokronos
astrokronos takvim.jpg

Dolunay Kova Burcunda 1 Ağustos 2023

1 Ağustos 2023 Dolunay 09° Kova Burcunda

1 Ağustos 2023 tarihinde 21:31 'de 9° Kova burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Bu dolunaya Jüpiter eşlik ediyor. Bu nedenle karşımıza çıkan konularda aşırıya kaçma riskimiz var. Veya biraz masraflı sonuçlar alabilirsiniz. En iyi ihtimalle çok da hazır olmadığınız bazı fırsatlar yakalama şansınız olur.

Bu dolunay zamanında Merkür ve Satürn arasında zorlu bir açı var. Bu nedenle eğitim veya haberleşme konusunda sorun yaşayabiliriz. Bazı başvurular reddedilebilir.


Bu dolunay, 17 Haziran tarihinde gerçekleşen yeniayın sonuçlarını aldığımız bir dolunay olacak. Değişimi destekleyen bir yeniay yaşadık. Bu nedenle bu tarih sonrasında karşınıza çıkan konularda farklı çözümler ve yeni yollar keşfetmiş olabilirsiniz. Bu dolunay yaptığınız bu değişikliklerin sonuçlarını almanızı sağlayacak.


Dolunay zamanında Venüs 'ün retro olduğunu anımsayalım. Bu nedenle hem maddi konularda hem de ilişki ve ortaklık konularında varolanı koruma ve istikrar ana motivasyon olmalıdır.Dolunay, Kova burcunda olacak. Kova burcu hava elementi ve sabit nitelikte bir burçtur. Bu nedenle de fikirlerde kalıcılığı temsil eder. Bir ekiple birlikte hareket etmeyi temsil ettiği için dernekleri, belediyeleri, meslek gruplarını, aktivist hareketleri temsil eder. Sektör ve meslek olarak teknoloji, telekom, elektronik, havacılık, bilgisayar ve yazılım gibi alanlar Kova burcunun ana konusudur. Kova burcu doğum haritanızda hangi alana denk geliyorsa burada ya ekiple ya da bazı teknolojik konularla ilgili bir sonuç alacaksınızdır.


Bu dolunay 25. Menzilde gerçekleşiyor. 25. Menzil: Sa’d al-ahbija 8°34’Kova ile 21°25’Kova | Uygun: Tarım için iyi. Zihinsel konular ve ders çalışmak için uygun | Uygun Değil: Evlilik ve ilişkiler için uygun değil. Hamilelik için uygun değilDolunaydan Etkilenen Burçlar 2023

Elbette dolunayın doğum haritanızda hangi evde gerçekleştiği önemli olacaktır. Yine de 7-12° 'de Sabit Burçlar olan Kova, Aslan, Boğa ve Akrep burçlarında göstergeniz varsa direk etki alabilirsiniz. Eğer Hava Elementi burçlar olan İkizler ve Terazi burcunda göstergeniz varsa ozaman bu dolunaydan daha olumlu etkilenebilirsiniz.


1 Ağustos 2023 Kova Burcu Dolunayı Burç Yorumları

Dolunay 'ın Burcunuza Etkisi 'ni burcunuza ve yükselen burcunuza göre okuyun. Eğer yükseleninizi bilmiyorsanız Yükselen Burç Hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanları içerir.

Örnek burç yorumları için bir önceki yeniay dolunay yorumlarını okuyabilirsiniz. Yeniay Dolunay yorumları ince detayların da verildiği analizlerdir.

Bu yazının devamı sadece Astrokronos Üyelerine açıktır. Ayrıca Üye Olarak sitedeki e-kitapları da okuyabilirsiniz.


Koç Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kova dolunayı zamanında arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Aslında finansal olarak şanslı bir dönemden geçiş yapıyorsunuz. Bu dolunay zamanında maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizin genişlemesi de bu sürece destek olabilir. Veya daha önce yaptığınız yatırımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Eğer gelecek planları yapıyorsanız bu süreçte beklentileriniz yüksek olmasın. Bu dönemde girişilecek işler konusunda iyi bir fizibilite gerekiyor. Son iki haftadır özellikle sosyal etkinlikler için giderlerinizi kontrol edememişseniz harcamalarınız biraz yüksek gelebilir. İş için kullandığınız elektronik aletlere özen gösterin. Bir iş yolculuğu planınız varsa bu dolunay zamanında ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Boğa Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Kariyerinizle ilgili önemli kararların verildiği bir dolunay olacak. Bu dönemde bazı başvurular yapmışsanız bunların sonuçlarını alabilirsiniz. Aslında şanslı olduğunuz ve desteklendiğiniz bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Bu nedenle de olumlu sonuçlar almanız muhtemel. Ancak bu süreçte beklentilerinizin yüksek olması bir risk faktörü olabilir. Gelen fırsatları kaçırmamaya geyret edin. Elbette yönetici gezegeniniz Venüs geri harekette olduğu için bu dönemde karar vermek her zamankinden zor olabilir. Bu dönemde vergi, sigorta, prim ya da mirasla ilgili konularda da önemli kararlar alınabilir. Dolunay zamanında iş nedeniyle bazı davetleri reddetmek zorunda da kalabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa onların eğitim hayatları ile ilgili sonuçlar da dolunayda alacağınız kararları etkileyebilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

İkizler Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bir eğitim veya yolculukla ilgili son kararların verildiği bir dolunay olacak. Aslında biraz dinlenmek ve geri çekilmek için ideal bir zaman. Kafanızı dinlemek için bir tatile hatta inzivaya katılma kararı alabilirsiniz. Eğer partnerinizle birlikte bir yolculuk planı yapıyorsanız onun iş hayatındaki yoğunluk bu süreci etkileyebilir. Yolculuk planlarınızı opsiyonlu yapın, çünkü bazı gecikme ya da ertelemeler olabilir.Bir eğitimi tamamlamak veya en azından bu sürecin netlik kazanacağı bir tarih olacaktır. İş hayatınızda sorumlulukların ağır bastığı ve kendinizi engellenmiş hissetmeniz de olasıdır. Yurtdışı ya da yabancılarla bağlantılı bir sektörde iseniz bu dönemde bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dolunay gününde yönetici gezegeniniz Merkür, engellenme ve kısıtlamaları anlatan Satürn ile zorlu bir açı yapacak. Bu nedenle kendinizi karamsar hissetmeniz olasıdır. Bu sürecin geçici olduğunun farkında olun.Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Yengeç Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay zamanında bütçenizle yüzleşebilirsiniz. Gelir gider dengenizi sağlamak için almanız gereken kararlar var. Belki gereksiz bazı sözleşmeleri iptal etmeye karar verebilirsiniz. Sosyal hayatınız bu dolunayda öne çıkacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız ortak yatırımlarla ilgili kararlar verebilirsinz. Vergi, sigorta, kredi gibi konularda yakın zamanda yaptığınız bir başvuru varsa bir sonuç alabilirsiniz. 17 Haziran tarihinde burcunuzda bir yeniay gerçekleşti. Orada attığınız adımların sonuçlarını bu dolunay zamanında alacaksınız. Bu nedenle kendinizle ilgili önemli kararlar almışsanız şimdi bunlar için bir kaynak arayışına girmeniz mümkündür. Dolunay gününde Merkür 'ün sınırlamalar ya da kısıtlamalardan sorumlu Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Bu da sizi bazı yolculuk programlarını ertelemek zorunda bırakabilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Aslan Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

İlişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar verdiğiniz bir dolunay yaşayacaksınız. Kariyer hayatınızda şanslı bir döngüden geçiş yapıyorsunuz. Bu dönemde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu tek başınıza alabileceğiniz bir karar olmayabilir. Belki partnerinizle birlikte bir karar almak durumunda kalabilirsiniz. İlişkinizle ilgili de önemli yüzleşmeler yaşamanız mümkün. Belki tamam mı devam mı kararları verilebilir. Aslında güzel destekler aldığınız bir zamandan geçiyorsunuz. Bu yüzden de olumlu sonuçlar beklemek daha doğru olacaktır. Sadece bu dolunay finansal olarak sizi zorluyor. Geciken bazı ödemeler olabilir. Ya da zorunlu giderleriniz nedeniyle bir bütçe yapmak durumunda kalabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Başak Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

İş hayatınızla ilgili önemli kararlar zamanında olabilirsiniz. Eğer sorun yaşadığınız bir firmada çalışıyorsanız bırakma kararı alabilirsiniz. Yurtdışıyla bağlantılı bir iş fırsatıyla karşılaşmışsanız beklentileriniz yüksek olmasın. Elbette mecburen bir yolculuğuna için karar vermeniz gerekebilir. Programınızı esnek yapın zira bazı gecikmeler olabilir. Aslında şanslı bir dönemden geçiyorsunuz ancak bu dönem sizin açınızdan en zorlu konu ilişkiler. Bu dolunay zamanında bu konuda gündeme gelebilir. Dolunayı en sağlıklı kullanmanın yolu bir beslenme programına başlamak olacaktır. Günlük yaşamınızı bir düzene sokmaya da karar verebilirsiniz. Eğer bir süredir tedavi görüyorsanız bu tarihte sonuçlarını alabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Terazi Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Çocuklarınızla ilgili önemli kararlar verdiğiniz bir dolunay olabilir bu. Eğer bir burs alma planınız varsa destekleyici bir dolunay olacaktır. Yine de bütçenizi iyi gözden geçirin. Bir spora başlamak, tatile gitmek gibi planlar yaparken de lüks harcamalar boyunuzu aşabilir. Partnerle birlikte ortak bir iş ya da yatırım yapma planlarınız varsa dikkatli olun. Beklediğiniz kadar iyi bir kazanç gelmeyebilir. Yönetici gezegeniniz Venüs bu dönemde retro, bu nedenle de eski ilişkiler bu dolunay zamanında fazlasıyla dikkat çekici olacak. Varolan ilişkinizi koruyun. Bu süreçte istikrarlı olmak en sağlıklı manevra olacaktır. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Akrep Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Ev, aile ve yerleşimle ilgili önemli kararlar verdiğiniz bir dolunay olacak. Bazı kararları tek başınıza alamayabilirsiniz, birlikte alınacak kararlarda da finansal konular bağlayıcı olacaktır. Eğer taşınma planlarınız varsa biraz masraflı olabileceğinin farkında olun. Ev için para harcama planınız varsa bu süreçte bütçenizi aşmamaya özen gösterin. İş ortaklıkları ya da yapacağınız olası anlaşmalar konusunda temkinli olmakta fayda var. Partnerinizin iş hayatı ile ilgili gelişmeler de bu dönemde finansal kararları etkileyebilir. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Yay Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Eğitim ve yolculuklar konusunda önemli kararlar vereceğiniz bir dolunay olacak. Bu dolunayda yönetici gezegeniniz Jüpiter başrolde. Haliyle sizin için önemli bir dolunay olacaktır. İş hayatınıza, mesleki konulara, günlük yaşamınıza ve sağlığınıza bu dolunay zamanında dikkatini vereceksiniz. Belki iş nedeniyle bir eğitim ya da yolculuk planı yapabilirsiniz. Veya seyahat planlarınız varsa iş hayatınızı buna göre düzenlemeniz de gerekebilir. Bu süreçte kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle bir yüzleşme yaşamanız da olasıdır. Aslında hem sağlık hem de kariyer anlamında şanslı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Odağınızı buraya çevirmenizi gerektirecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Oğlak Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Finansal konularda önemli kararlar vereceğiniz bir dolunay olacak. Özellikle riskli yatırımlar yapıyorsanız beklentilerinizi yüksek turmayın. Düşük riskli ve istikrarlı adımlar sizin için her zaman daha avantajlı. Çocuklarınız için yapacağınız harcamalar da bu dolunay zamanında öncelikli konularınız arasında olacak. Bu dönemde yolculuk planlarınızı iptal etmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı iş anlaşmaların feshi sizi yeniden bir bütçe yapmaya da itebilir. Belki gelir gider dengenizi sağlamak için siz bazı sözleşmeleri fesh etmeye karar verebilirsiniz. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Kova Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Burcunuzda bir dolunay meydana geliyor. Tüm dikkatleri üzerinizde çektiğiniz bir zaman olacak bu. Geçtiğimiz yeniay zamanında bu yana iş hayatınızla ilgili önemli başlangıçlar yapmışsanız şimdi bunun sonuçlarını görebiilrsiniz. Eğer sağlık konusunda önemli adımlar atmışsanız sonuçlarını bu dolunay zamanında görebilirsiniz. Evinize veya ailenize yapacağınız harcamalar ise bu dolunay zamanında sizi biraz zorlayabilir. Finansal konularda tam bir kemer sıkma döneminde olduğunuzu unutmayın, bu nedenle de bu süreçte bütçenizin dışına çıkmamanız önemli. Elbette bu dolunay sizi ilişkiler ve ortaklıklar konusunda bir dönüm noktasına getirebilir. Bu alanda bir Venüs retrosu yaşadığınız için ilişkiler konusunda radikal kararlar almamaya özen gösterin. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.

Balık Burçları Kova Dolunayından Nasıl Etkilenecek?

Bu dolunay sizin için herşeyin aydınlanacağı bir zaman olacaktır. Bu nedenle kimi zaman şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizden gizlenen konuları öğrenmek ya da bildiklerinizin arka planında aslında ne olduğunu kavramak mümkün olacak. Daha berrak bir görüş sağlayabilirsiniz. Hayatınızdaki tüm alanlarda sağlıklı sınırlar çizmeyi öğrendiğiniz bir dönemden geçiş yapıyorsunuz. Bu dolunay zamanında da ilişkiler ve ortaklıklar konusunda kurallar belirleyebilirsiniz. Elbette partnerinizin iş hayatıyla ilgili de önemli karar zamanları olabilir. Eğer sorunlu bir iş yerinde çalışıyorsa bırakma kararı alabilir. Tepkilerinizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Doğum haritanızı daha yakından tanımak için Yazılı Doğum Haritası Analizi alabilirsiniz. Bu analiz Kariyer, Finans, İlişki, Aile ve Sağlık konularında potansiyelleriniz, şanslı ve dikkat edilmesi gereken tarihleri içerir.Bunlar da ilginizi çekebilir;


コメント


bottom of page